ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
14 лютого 2020

Металочерепиця Монтеррей види та характеристики

Металочерепиця Монтеррей види і характеристики

Металочерепиця стала сучасною заміною глиняним покрівельних матеріалів, не уступаючи їм у міцності, виграючи в естетичних властивостях, але істотно відстаючи в ціні. І одним з найбільш затребуваних на українському ринку покрівельних матеріалів стала металочерепиця «Monterrey», що має оптимальне співвідношення ціна-якість.

Характеристика металочерепиці «Монтерей»

Творці покрівельної черепиці цієї марки – фінські інженери, які вирішили імітувати глиняну черепицю за допомогою металу. У наш час черепицю «Монтеррей» з подібними характеристиками виробляє безліч компаній, в тому числі й вітчизняні. Відсутність обмежень призвело до спроб недобросовісних виробників порушити стандарти виробництва металопрофілю і зменшити його товщину, замінити покриття і т.п.

Лист черепиці «Монтеррей» проводиться з профільованої сталі з алюміцінковим покриттям. З обох сторін на алюміцінк нанесена грунтовка, яка поліпшує зчеплення фарби з основою, і захисні покриття: полімер з лицьового боку і спеціальний антикорозійний лак – з тильного боку. Також лицьова сторона може мати зверху прозору захисну плівку, яка знижує ймовірність подряпати покриття при транспортуванні.

Чим відрізняється металочерепиця «Монтерей» від інших типів покрівельних матеріалів?

Металочерепиця цього типу має певні параметри:

Товщина металопрокату.

Товщина листа – може перебувати в межах від 0,4 до 0,5 мм. За вітчизняними стандартами якості (ГОСТ) допустиме відмінність – 0,05, за європейськими (ISO) – 0,01 мм.

Розміри та види.

Розмірні характеристики листа «Монтеррей» стандартизовані: довжина листа – 0,5-9 метрів, ширина номінальна – 1180 мм, корисна – 1100 мм (з урахуванням необхідного перекриття хвилі), висота хвилі - 39 мм, крок - 350 мм. Хвиля несиметрична, один зі скатів подовжений. Для листа типу «Супермонтеррей» («SuperMonterrey») всі параметри ідентичні, крім висоти хвилі: висота профілю складає 46 мм. Саме цей лист зовні більше всіх ідентичний до натуральної глиняної черепиці. Також на ринку будівельних матеріалів присутній різновид Монтеррей Максі: він має стандартні розміри аркуша, але хвиля висока, як і у Супермонтеррея (46 мм), і крок хвилі більше (400 мм).

Компанія ТОВ НВП «Стальсервіс» має власне виробництво металочерепиці та є виробником різновиди Монтеррей – «Monterrey Alice» («Монтеррей Аліса») з параметрами:

 • Товщина – 0,4 мм.
 • Номінальна ширина 1190 мм, корисна – 1100 мм.
 • Довжина листа – 470-7855 мм.
 • Висота хвилі – 15 мм, крок 350 мм.
 • Порошкове полімерне покриття.

Типи полімерних покриттів для «Монтеррей»

 • Поліестер глянець, товщина 25 мікрон.
 • Поліестер матовий, 35 мікрон. Вважається більш стійким до коливань температур, ніж глянцевий.
 • Пурал – товщина 50 мікрон, стійкий до впливу сонячних променів, не вигоряє з часом.
 • Пластизол – товщина до 200 мікрон, рельєфний, підвищена стійкість до ударів і навантажень.
 • Плівінілфторід (ПВДФ) – товщина 35 мікрон, міцне, щільне, стійке до навантажень покриття.

Скільки прослужить металочерепиця залежить від типу покриття, товщини стали й кількісті цинку на квадратний метр.

Властивості, характерні для всіх типів металочерепиці «Монтерей»:

 • Довговічність, дах з металочерепиці має середній термін служби від 30 до 50 років.
 • Високі декоративні властивості: варіації текстури, широка кольорова гама.
 • Мала вага листів дозволяє споруджувати просту кроквяну систему.
 • Можливий монтаж покрівлі складних форм.

Загальні для всіх типів недоліки:

 • Необхідність ізоляційного шару через через високе нагрівання і звукопровідність.
 • Велика кількість відходів при спорудженні покрівлі складної форми.

Скільки коштує металочерепиця?

Вартість листа металочерепиці залежить від характеристики сировини і виробника металопрокату, товщини і довжини листа, ступеня профілювання металевого прокату, а також кольору і типу покриття. Ціна за лист металочерепиці формується виходячи з ціни за квадратний метр. У нашому асортименті – металочерепиця «Monterrey Alice» за ціною від 97 грн. м2.

Для того щоб розрахувати кількість необхідного матеріалів, скористайтеся покрівельним калькулятором або зверніться за консультацією до наших менеджерів за номером телефону: +38 (066) 376-70-07.