ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
25 жовтня 2018

Що являє собою металочерепиця «Monterrey Alice»?

Що представляє собою металлочерепиця «Monterrey Alice»?

Багато покупців, стикаючись із поняттям «Monterrey Alice», вважають його назвою фірми-виробника металочерепиці. Але вони помиляються. Насправді цим терміном позначається вид профілювання металевого листа, з якого потім виготовляють популярний будівельний матеріал.

«Monterrey Alice» на сьогоднішній день є найбільш затребуваним різновидом покрівельних покриттів, оскільки імітує натуральну керамічну черепицю. А якісні характеристики металочерепиці значно вищі, та й вибір кольорів дуже багатий.

Візуально профіль «Monterrey Alice» нагадує дрібну набігаючу хвилю, висота якої становить 25 мм, а поперечний крок - 350 мм. Розміри дозволяють проводити монтажні роботи з мінімальним нахлистом - всього до 80 мм. Тому при повній ширині листа в 1 190 мм його корисна ширина становить 1 100 мм. Це вигідно відрізняє «Monterrey Alice» від інших типів профілювання.

НПП «Стальсервіс», будучи підприємством-виробником, пропонує металочерепицю «Monterrey Alice» за найбільш вигідними цінами. При цьому ви можете бути впевнені у високій якості матеріалу, а також в тому, що він буде вчасно доставлений на об'єкт. Зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб докладніше дізнатися про всі переваги співпраці з нами!