ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук

Послуги порізки рулонної сталі

Послуги порізки рулонної сталі

 

Які існують види порізки рулонної сталі

Компанія «Стальсервіс» крім основного виробництва різних видів металопрокату надає ряд послуг, серед яких виділяється порізка рулонної сталі.

Сучасне обладнання нашого підприємства і робота професіоналів дозволяють здійснювати як поперечну, так і поздовжню порізку рулонної сталі з високою точністю довжини і ширини.

Поздовжнє різання металу дозволяє отримати на виході металеві смуги (штрипси), які використовуються як заготовка для виробництва зварних труб, профілів і т. д.

При поперечній порізці металу рулонна сталь розкроюється на листи заданих розмірів.

Компанія «Стальсервіс» виконає якісно порізку рулонної сталі, при якій будуть дотримані всі вимоги замовника, а саме: конкретні розміри, товщина стрічки, необхідність обробки кромки, можливий допуск по ширині, а також вага рулону або штрипса.

Потужність виробництва дозволяє обробляти великий обсяг матеріалу в найкоротші терміни.

У підсумку наші клієнти мають можливість отримати необхідну їм продукцію в потрібному розмірі, відповідно до технічних вимог і без додаткових транспортних витрат.

Вироби, отримані в результаті поперечно-поздовжньої порізки листового металу, знайшли широке застосування в різних сферах будівництва та виробництва. Їх використовують при виготовленні елементів покрівлі, штампувальних виробів, при виробництві металевих рекламних стендів, промислових конструкцій із металу і т. д.

Є безліч причин звернутися за послугою порізки листового прокату саме в компанію «Стальсервіс». Наша робота - це гарантія якості, надійності і довговічності продукції!

Послуги порізки рулонної сталі

Послуги порізки рулонної сталі