ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук

Вантажоперевезення

Чому вантажоперевезення по Україні та до країн Європи слід замовляти

Компанія ТОВ НВП «Стальсервіс» - один із найбільших вітчизняних виробників та імпортерів продукції з металу. Крім того, ми надаємо ряд супутніх послуг, тим самим розширюємо сфери співпраці з нашими партнерами, роблячи її більш комфортною.

--read_more--

Почему грузоперевозки по Украине и в страны Европы следует заказывать

Одним із провідних наших напрямків у сфері послуг є вантажні перевезення по Україні та країнах Європи.

Автотранспортний підрозділ було створено для зручності клієнтів із метою своєчасної якісної доставки продукції та надання різних транспортних послуг вантажовідправників та вантажоодержувачів.

Компанія має у своєму розпорядженні власний автопарк - сучасні тягачі MAN із тентованими та відкритими напівпричепами довжиною 13,6 м і вантажопідйомністю 20-22 т, а також машини малою вантажопідйомністю від 3,5 т. Автомобілі оснащені системами GPS-навігації, що дозволяє в будь-який час доби позначити їх місце знаходження.

Наявність масштабних складських комплексів у різних географічних регіонах країни дозволяє в найкоротший термін організувати перевезення вантажів по Україні в будь-яку точку, а також за її межі. Наші представництва розташовані в Києві, Харкові, Дніпрі, Івано-Франківську, таким чином ми покриваємо всю територію країни. Завдяки добре розвиненій, продуманій логістиці можна легко прокласти оптимальний маршрут, щоб заощадити час і кошти на дорогу.

Почему грузоперевозки по Украине и в страны Европы следует заказывать

Ми вирішимо фактично всі питання, пов'язані з транспортуванням товару: організуємо його зберігання, завантаження в автомобілі або залізничні контейнери, оформимо необхідні документи, візьмемо на себе відповідальність за збереження і безпеку товару, що доставляється.

А якщо вам потрібні вантажоперевезення з Дніпра, ми запропонуємо послуги потужного логістично-складського комплексу. Він розташований таким чином, що має доступ до залізничних колій і знаходиться в районі з відмінною транспортною розв'язкою, орієнтованому на під'їзд вантажних автомобілів. Тут також є зручні криті та відкриті майданчики для зберігання вантажів, які цілодобово охороняються.

Автотранспортний підрозділ ТОВ НВП «Стальсервіс» позиціонує себе не тільки як підприємство із власним автопарком, але і як експедитор. На цій посаді ми пропонуємо повний комплекс транспортних та експедиційних послуг із міжнародних та внутрішніх перевезень вантажів будь-якого характеру і складності.