ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
03 жовтня 2018

Профнастил із підвищеними якісними характеристиками

Оновлення обладнання для виробництва профнастилу дозволило нам виготовляти ті марки цього матеріалу, які відрізняються підвищеними якісними характеристиками. У першу чергу, вони здатні витримувати значні механічні навантаження і протистояти негативним природним факторам. А це значно розширило сферу їх застосування.

Профнастил з підвищеними якісними характеристиками

Профнастил марки ПК із висотою хвилі 35, 44, 57 і 75 мм може виготовлятися із сталі товщиною від 0,4 до 1,0 мм. Природно, чим вище хвиля і чим товще метал, тим надійніше матеріал і тим більші навантаження він може витримати.

Такий профнастил найчастіше використовують:

  • для зведення стінових перегородок, міжповерхових або покрівельних перекриттів, незнімної і знімної опалубки, всіляких огорож;
  • покрівлі житлових і промислових будівель, а також навісів, альтанок, козирків;
  • зведення стінових несучих конструкцій;
  • будівництва швидкомонтованих споруд - торговельних павільйонів, виставкових комплексів, складських приміщень, ангарів, АЗС тощо.

ТОВ НВП «Стальсервіс» пропонує вам профнастил високої якості як для приватного, так і для громадського або промислового будівництва. Матеріал ми готові надати в потрібному обсязі і в найкоротші терміни. А додатковою нашою перевагою є вигідна ціна виробника.