ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
10 жовтня 2018

Профільні системи для монтажу гіпсокартону за ціною виробника

Багато будівельних матеріалів мають певну сезонність застосування, але гіпсокартон і профільні системи для його монтажу затребувані в будь-яку пору року. Їх популярність пов'язана з тим, що вони призначені для внутрішнього оздоблення приміщень, більше того, - дозволяють втілити практично будь-яку дизайнерську ідею.

Профільні системи для монтажу гіпсокартону за ціною виробника

Але щоб конструкції з гіпсокартону були не тільки красивими, але й довговічними, необхідні якісні профілі та комплектуючі для їх кріплення. Сучасна виробнича лінія, встановлена на підприємстві «Стальсервіс», дозволяє виготовляти виключно надійні системи для монтажу гіпсокартону.

Ми випускаємо всі види профілів - несучі і напрямні, призначені для монтажу стельових і стінових конструкцій, а також внутрішніх перегородок житлових і громадських будівель. Крім того, ми запропонуємо вам необхідні з'єднувальні елементи, підвіси, подовжувачі, закріплюючі стрижні.

Важливою перевагою співпраці з нами стане доступна ціна та гарантії якості, що надаються компанією-виробником. Зв'яжіться з нашими менеджерами, і ми надамо вам потрібний обсяг продукції в найкоротші терміни.