ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
27 вересня 2018

Поздовжня порізка рулонної сталі: у чому переваги нашого обладнання

Поздовжня порізка рулонної сталі: у чому переваги нашого обладнання

ТОВ НВП «Стальсервіс» має у своєму розпорядженні новітню лінію поздовжньої порізки оцинкованої рулонної сталі. Вона дозволяє добитися максимального дотримання розмірів при розпуску рулонної сталі на штрипси - металеві стрічки. Вони є основою для виготовлення безлічі виробів - зварних труб, профілів для гіпсокартону, армуючих профілів, різних штампованих деталей і вузлів. Також використовуються для пакування великогабаритних і нестандартних вантажів.

Наше обладнання відрізняється високою точністю поздовжнього різання і значною продуктивністю - до 20 м на хвилину. Мінімальна ширина одержуваних штрипсів - 52 мм, довжина - до 200 погонних метрів.

Як правило, на смуги розпускають оцинковану рулонну сталь товщиною від 0,4 до 2,0 мм, але оснащення дозволяє працювати і з металом товщиною до 6 мм.

Перші ж клієнти, які звернулися до нас за послугою порізки рулонної сталі, зараз стали нашими постійними партнерами. Якщо і вам потрібні якісні металеві штрипси за точно заданими розмірами, звертайтеся до наших фахівців. Ми працюємо як із сировиною замовника, так і з оцинкованої сталлю власного виробництва.