ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
26 листопада 2019

Здам приміщення в оренду. Оренда складу Дніпро

Здам приміщення в оренду Дніпро, оренда складу

Компанія ТОВ НВП «Стальсервіс» надає приміщення аграрного типу в оренду для виробничих потреб.

Якщо Вас цікавить оренда нежитлових приміщень у Дніпрі, або ви шукайте приміщення під виробництво, то наша компанія готова надати Вам таку послугу.

Ми пропонуємо в оренду нежитлове приміщення вільного призначення, яке розташоване в Шевченківському районі міста Дніпро (правий берег), за адресою вул. Бориса Кротова 3Л.

Здається складське приміщення аграрного типу яке має площу 3500 кв.м.

На території знаходиться власний парк вантажно-розвантажувальної техніки. Приміщення вільного призначення розташоване в логістично зручному місці для вантажного та залізничного транспорту. Територія має зручну зону під'їзду, вивантаження/завантаження вагонів, довгомірів. Є місце для автостоянки великотоннажного транспорту.

На підприємстві є можливість виконати приймання і відвантаження продукції за допомогою підіймального крана, що істотно прискорює процес розвантажувально-навантажувальних робіт.

Територія складського комплексу має цілодобову охорону. На території також є власна система відеоспостереження і сторожові собаки.

Заїзд та виїзд на територію, що охороняється проводиться за перепустками, що виключає попадання на територію сторонніх осіб.

Наша компанія, при необхідності, може надати послуги зважування продукції на автовагах. Сучасний апаратний комплекс, оснащений програмним управлінням і розрахований для зважування маси до 60 тонн.

Ви у пошуку приміщення в оренду і Вас зацікавила наша пропозиція?

Ми допоможемо Вам це зробити на взаємовигідних умовах.

Наша компанія готова надати Вам всю детальну інформацію про умови оренди та знайти спільне оптимальне рішення.

За всіма уточнюючими питаннями, з приводу оренди складського приміщення, звертайтесь за телефоном: +38 (050) 678-30-03.