ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
26 червня 2020

Який паркан обійдеться вам дешевше: варіанти огорож

Який паркан обійдеться вам дешевше: варіанти огорож

Огорожа для ділянки — важливе завдання, яке іноді вирішується навіть перед будівництвом будинку. Завданням огорожі може бути не тільки обмеження території, а й перешкода проникненню сторонніх осіб, тварин, захист від сторонніх очей, а для тих хто живе коло дороги — і шумовий бар'єр. Компроміс між необхідною кількістю матеріалів для огорожі, його функціоналом і вартістю — є критерій вибору огорожі для ділянки.

Популярні види парканів та огорож

Паркан із сітки-рабиці

Один з найдешевших і простих споруд: невелика вартість, висока швидкість монтажу. Функціоналу також мінімум: висока прозорість, по ньому легко підійматися, ніякої шумоізоляції. Трохи більш практичні варіанти — рифлена або зварна сітка: вона товща, зносостійкість вища, але для продовження терміну служби вимагає регулярного фарбування. Кращий варіант для огорожі між сусідніми ділянками, які не затіняє територію.

Паркан з цегли або каменю

Максимально добротний і надійний, з високим ступенем шумоізоляції, максимально міцний і довговічний, і він же — один з найбільш дорогих і трудомістких. Викласти суцільний паркан з каменю або цегли висотою хоча б 1,5 метра по периметру ділянки може, в залежності від його площі, зайняти до декількох місяців, в той час як монтаж секційного паркану з кованих панелей або профлиста на таку ж площу буде виконаний за день, максимум два. Також цегляний паркан зажадає декількох тонн цегли \ каменю, обов'язкового фундаменту під огорожу по всьому периметру і часу на його висихання. На виході — огорожа для справжньої міцності на кілька десятків, а то і сотень (для забору з граніту) років.

Огорожа з бетону

Також довговічний і міцний варіант. Вимагає фундаменту, бетонних або металевих стовпчиків-підстав. Встановлюється швидше цегляного за рахунок великої площі бетонних секцій. Варто дешевше цегельного, але не бюджетний варіант. Можливе забарвлення бетону в будь-які кольори.

Огорожа з дерева

Той випадок, коли паркан виходить бюджетним, але доводиться йти на ряд компромісів по функціоналу. Дерев'яний паркан швидко встановлюється, може бути естетичним (існує величезна кількість способів укладання дощок), може бути суцільним або прозорим (в залежності від кількості дощок і вимог), добре ізолює шум, і досить міцний. Проте, його легко зламати, спалити, він вимагає постійного фарбування або просочення захисними засобами проти гниття, і зберігає свою ідеальну форму рідко довше 10 років.

Кована огорожа

Такий тип огорожі максимально естетичний, міцний (може прослужити кілька століть при періодичному оновленні антикорозійного покриття), стійкий до навантажень і вандалів. При цьому він може бути суцільним й ізолювати звуки тільки в комбінації з металевими плитами або дерев'яними дошками, і також є одним з дорогих видів огорож.

Огорожа з профнастилу

Один із самих практичних варіантів в співвідношенні «ціна-функціонал». Монтаж паркану відбувається швидко: на металеві або бетонні стовпчики. Фундамент не потрібно, вага матеріалу мінімальний при високій вітровій стійкості й міцності. Добре приховує двір від поглядів з вулиці, знижує рівень шуму.

До недоліків паркану з профнастилу можна віднести те, що він нагрівається на сонці. Все інше, особливо зовнішній естетичний вигляд, можливість комбінування з куванням і найширша гама кольорів, тільки порадує потенційного покупця.

У нашому асортименті — профнастил для огорож широкого колірного спектра за оптовими цінами від виробника, а також профільна труба для кріплення і лагів.