ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
07 лютого 2020

Як вибрати профіль для гіпсокартону

Як вибрати профіль для гіпсокартону

Гіпсокартонні конструкції дозволяють видозмінювати будь-яке приміщення без глобальних перебудов і створювати цікаві інтер'єрні рішення на стінах, перегородках, стелі. При цьому за допомогою листів гіпсокартону створюються фальшстіни, ніши, арки, полустінки, багаторівневі стельові й інші типи конструкцій. Основою для таких конструкцій служить металопрофіль, призначений спеціально для спорудження гіпсокартонних конструкцій.

Що таке профіль для гіпсокартону?

Цей виріб являє собою вигнуту смугу, як правило, перфоровану. У профіль заданої довжини, прикріплений до несучих поверхонь (стін, підлоги або стелі), вставляють і закріплюють гіпсокартонний лист. Каркасні конструкції, виготовлені на основі металопрофілю, дозволяють споруджувати цікаві конструкції в кімнаті без її перебудови, утеплювати кімнату, приховувати проводку і недоліки стін, споруджувати освітлювальні проекти на основі комбінації гіпсокартону і натяжної стелі та багато іншого.

Чи кожен профіль підходить?

На жаль, ймовірність придбай неякісний профіль існує. Недобросовісні виробники можуть виготовляти профілі заниженою товщини, що призводить до зниження здатності нести навантаження, економлять на шарі оцинковки (іржавіння профілю) або вміло приховують дефекти поверхні.

Грає роль і тип металу, з якого виготовлений ​​профіль: алюміній коштує дорожче оцинкованої сталі, але краще тримає навантаження і менше схильний до корозії. Від матеріалу, товщини покриття і самого виробу залежать і ціни на профіль.

Як вибрати якісний профіль?

  • Вибираємо відповідний профіль. Направляючий (UW, UD) профіль кріпиться до стін або стелі, і є основою для несучого. Несучий (CD, CW) профіль утримує безпосередньо листи гіпсокартону. Навантаження на несучий профіль менше, ніж на направляючий, тому  їх не варто міняти місцями. Для дверних прорізів потрібно посилений профіль, який буде витримувати постійні відкриття \ закриття дверей: звичайний не підходить за рівнем навантаження.
  • Звертаємо увагу на матеріал. Профіль з алюмінію коштує дорожче, ніж з оцинкованої сталі, але і служить краще. А втім в будинках з досить сухим мікрокліматом корозія металу відбувається нескоро, і цілком можна заощадити.
  • Тип покриття. Оцинкований профіль або покриття з цинку з полімером подовжує термін життя сталі. А ось пофарбований профіль має насторожити: за допомогою фарби недобросовісні виробники можуть приховувати дрібні тріщини й інші дефекти виробу. Приділяйте увагу якісному цинковому покриттю: воно повинно бути блискучим і товстим. Можете потерти його нігтем: якщо цинк вже при цій простій операції дряпається, то вам продають виріб без покриття за ціною оцинкованого.
  • Товщина профілю. Мінімальні показники товщини для несучого і направляючого профілів становлять від 0,5 мм. Якщо конструкція масивна, то товщина профілю оптимальна 0,5-0,6 мм. Також достатньої товщини повинен бути посилений дверний профіль. Профілі товщиною 0,3-0,45 мм використовують для малих конструкцій типу фальшкаміну.
  • Не соромтеся  переміряти розмір полиць профілю і його довжину: інакше частини конструкції можуть просто не увійти один в одного або стикуватися нещільно.
  • Звертайтеся до перевіреного виробника: відповідальні компанії піклуються про свою репутацію і гарантують якість продукції зі свого асортименту.

Скільки коштує профіль для гіпсокартону?

Ціна профілю залежить від його типу (несучий, що направляє, дверний і т.п.), товщини, типу покриття. У нашому асортименті  – несучий профіль від 8,1 грн за погонний метр. Уточнюйте ціни в залежності від бажаних параметрів за номером телефону:+38 (050) 376-71-10.