ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
24 липня 2020

Садові меблі з металопрофілю

Садові меблі із металопрофілю

До вуличних меблів пред'являються зовсім інші вимоги, ніж до домашньої: далеко не кожен матеріал служить довго без втрат фізичних і естетичних якостей під впливом сонячних променів, температурних стрибків і опадів. До того ж цінується довговічні меблі, здатні витримувати великі навантаження. Саме відповідність усім цим вимогам спопуляризували садові та вуличні меблі з металу.

Використання різних видів металопрофілю дозволяє виготовляти міцні й надійні меблі не тільки для вуличного, але й для домашнього використання. Відповідним вважається профіль прямокутного або круглого перетину, виконаний зі сталі, чавуну або алюмінію. Порожній усередині, він досить легко згинається відповідно до задуму автора, і є міцним та надійним каркасом практично для будь-якого предмета меблів.

Переваги садової та домашніх меблів з металу:

 • Висока стійкість до будь-яких природних факторів. Метал, на відміну від пластику, не стає тендітнимй згодом, не вигоряє від сонячних променів, і досить стійкий до умов високої вологості при своєчасному догляді й збереженні цілісності захисного покриття.
 • Виняткова довговічність і міцність, з якою не зрівняються вироби з пластику або дерева. Сталевий і чавунний каркас з прямокутної профільованої труби служить десятиліттями та більше, виріб складно зігнути або зламати при ударі або високому навантаженні.
 • Металевий профіль легко комбінується з іншими матеріалами, що робить меблі більш зручними і функціональними. Наприклад, каркас вуличної лавки виконується з квадратних труб, а сидіння — з дерева, яке не так охолоджується взимку і не так гріється влітку. Також з дерева, пластику або скла виконуються стільниці, сидіння стільців, полки й т.п.
 • Догляд за меблями з металу простий: це періодичне, в разі потреби оновлення захисного шару або фарбування, що покращує її естетичний вигляд і перешкоджає появі іржі. Стійкі до корозії метали (наприклад, алюміній) в фарбуванні не потребують.
 • Гнучкий метал дозволяє створювати меблі будь-яких видів і найхимерніших форм, підкоряючись фантазії майстра. В результаті мебель має естетичний акуратний зовнішній вигляд і прекрасно підходить, як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування інтер'єрів в стилі лофт.
 • Порожня всередині конструкція прямокутного, квадратного або круглого металопрофілю полегшує конструкцію меблів, що робить її зручніше у використанні.

Особливості роботи з меблями із металу

Метал, як відомо, має високу теплопровідність. Тому цілком металеві меблі непрактично встановлювати під відкритим сонцем: вони нагріваються. Більш практичні меблі з комбінованих матеріалів: каркас з металевої труби та основа з дерева або інших матеріалів

Садові меблі з чавунної труби мають чималу вагу: з одного боку це добре, тому що від вандалів ви практично захищені, а з іншого — з важкої труби варто виготовляти мебель, яку не планується часто пересувати (столи, стільниці, полки й т.п. ). Пересувні стільці та компактні домашні меблі доцільніше виготовляти з алюмінієвого легкого профілю.

Який метал підходить для виготовлення меблів?

Для виготовлення предметів меблів використовуються наступні види металопрофілю:

 • Труба металева прямокутного або квадратного перетину.
 • Труба круглого перетину.
 • Металеві смуги (штрипс).
 • Куточки для меблів.
 • Сталевий лист.

Загальними вимогами для металу є пластичність (для гнутих виробів), товщина стінок не вище 3-4 мм, висока якість поверхні металу (холодновальцьований профіль), ретельна відповідність розмірам (діаметр і товщина однакові по довжині профілю), висока якість покриття.

Деталі меблевого каркаса з'єднаються між собою за допомогою болтів або методом зварювання з маскуванням швів.

Щоб порожній усередині профіль не змінив свій діаметр при вигині, його наповнюють піском: пісок перешкоджає стисненню труби.

У нашому асортименті — високоякісний профіль для виготовлення дизайнерських меблів.