ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
01 серпня 2019

Сталь в рулонах для виробництва профнастилу

Сталь в рулонах для виробництва профнастилу

Профнастил - це один з популярних сучасних видів покрівельних матеріалів, завдяки ціновій доступності при високих робочих характеристиках і довговічності. Виріб являє собою вигнутий профільний металевий лист, сировиною для виробництва якого є рулонної сталі.

Параметри рулонної стали для виробництва профнастилу наступні:

  • Товщина листа – от 0,4 до 1,2 мм.
  • Товщина цинкового покриття – 220-295 г\кв. м.
  • Ширина рулону – 1000-1250 мм.
  • Наявність захисного покриття.
    Перевагами рулонного покрівельного матеріалу є стійкість до механічних навантажень і пробоїв, стійкість до вологому середовищі і атмосферних опадів, зручність і простота у виготовленні і транспортуванні, простота монтажу і доступна вартість. Завдяки своїм властивостям рулона сталь є сировиною для виробництва профнастилу, металочерепиці і сендвіч-панелей.

Для виробництва покрівельних матеріалів підходять наступні види рулонної сталі:

  • Холоднокатана лист згинається на спеціальному верстаті без термічної обробки. Сталь холодної прокатки добре чинить опір деформації, але недостатньо стійка до високого тиску.
  • Гарячекатана лист прокочується при нагріванні до 800 градусів Цельсія. Рулона сталь гарячої прокатки дуже пластична: вона не рветься під високим тиском, але легко деформується.
  • Оцинкована має цинкове захисне покриття, що забезпечує стійкість до корозії.

·         Оцинкована з полімерним покриттям має додаткове покриття з поліестеру, поліуретану або пластизола. Полімерне покриття багаторазово підвищує стійкість металу до впливу опадів і підвищує естетичні властивості профнастилу.

Покрівельні матеріали, виготовлені з рулонної, сталі з оцинковкой і полімерним покриттям, в середньому прослужить до 10 років довше за рівних умов експлуатації. Фарбування матеріалу дозволяє отримати широкі кольорові гами покрівельних матеріалів, підвищуючи захисні властивості профлиста до впливу вологи.

У нашому асортименті «Стальсервіс» - високоякісний профнастил для покрівлі самих різних конфігурацій. Розрахувати необхідну кількість допоможе калькулятор на сайті.