ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
17 травня 2019

Профіль для кріплення гіпсокартону

Профіль для кріплення гіпсокартону

Гіпсокартонні конструкції - популярне рішення багатьох проблем модернізації інтер'єру: це міжкімнатні перегородки і арки, багаторівневі стелі, фальшкороби, ніші і багато інших інтер'єрні рішення. Для монтажу будь-який з конструкцій знадобиться каркас, який створюється з різних профілів для кріплення гіпсокартону.

Види профілів для монтажу конструкції з гіпсокартону:

Направляючий профіль. Позначення: UW, UD.

Направляючий профіль зігнутий у формі букви «П». Спинка перфорована 8-мімілліметровимі отворами для кріплення до стіни. Різні види профілів можуть мати різну ширину спинки і полиць, а також відрізнятися довжиною. Наприклад, профілі UW-50, 75, 100 мають ширину спинки, відповідно, 50, 75 або 100 мм при висоті полиць 40 мм. Такий профіль використовується, в основному, для масивних стін і перегородок. Профіль UD-27 більш вузький: він має ширину спинки 27 мм, і використовується як для стін, так і для стельових конструкцій.

Стієчний профіль. Позначення: CW, CD.

Має також «П» -образну форму, але кінці полиць загнуті всередину під кутом 90 градусів. За спинці уздовж полиць розташовані по 3 борозенки: центральні вказують місця стику гіпсокартонних листів, а бічні полегшують вкручування шурупів. Спинка перфорована Н-образними отворами 33 мм, які можуть бути використані для прокладки електропроводки.

Металопрофіль CW стикується з направляючим профілем UW, і має відповідний розмірний ряд 50, 75 і 100 мм спинки і висоту полиць 50 мм. Стієчний профіль CD стикується з направляючим UD-27 і має ширину спинки 60 мм.

Стандартна довжина для стійкового і направляючого профілю - 3 або 4 метри.

Кутовий (кутозахисний) профіль.

Використовується там, де потрібно встановити гіпсокартонні листи під кутом 90 градусів. Завдання кутового профілю - захист кутів обшивки від пошкоджень і надання їм акуратною форми. Це алюмінієвий кут з перфорацією по всій довжині для надійного зчеплення з клеїть складом. Стандартний розмір - 25 на 25, довжина 2,5 і 3 метри.

Прямий підвіс.

За конструкцією являє собою металеву перфоровану пряму смугу. Прямий підвіс призначений для кріплення каркаса до стелі або стіні.

Перемички.

Перемички необхідні для надійності з'єднання напрямних і стоєчних профілів. Це короткі профілі, що з'єднують довгі частини конструкції і надають їм міцність і надійність. Перемички - це не завжди готовий виріб: вони беруться в будівельному магазині або виготовляються самостійно з направляючого профілю декількома способами:

1. На краях полиць направляючого профілю роблять симетричні надрізи під кутом 45 градусів до спинки. Кути надрізу повинні дивитися назовні від центру перемички. Потім по надрізів краю профілю загинаються, і виходить перемичка.

Профіль для кріплення гіпсокартону

2. По краях направляючого профілю симетрично робимо надрізи по попередньому способу, але V-подібні, а потім краї профілю загинаються.

3. Комбінація двох попередніх способів, коли з одного краю надрізи за першим способом, а з іншого - за другим.

4. Також перемичка може бути зібрана з частин направляє та стоієчного профілів.

Що знадобиться при установці профілю для гіпсокартону?

• Напрямний і стієчний профілі.

• Перемички для посилення конструкції.

• Кутозахисні профілі для стін і аркових конструкцій.

• Комплектуючі: вкручуються саморізи з дрібним кроком різьби.

• Інструменти для замірів (будівельний рівень, лінійка).

• Інструменти для нарізки профілю (ножиці по металу).

• Інструменти для вкручування саморізів.