ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
02 травня 2019

Паркан з профнастилу

Паркан з профнастилу

У пошуках довговічного і красивого, але бюджетного забору на ділянці приватного будинку або заміському котеджі рано чи пізно приходять до варіанту паркану з профлиста, і, як правило, на цьому варіанті і зупиняються.

Переваги паркану з профнастилу:

  • Ділянка повністю закрита від поглядів зовні: профлист досить високий і суцільний.
  • Естетичність. Профлист рівний, акуратний, рівномірно забарвлений і може бути підібраний за кольором.
  • Комбінування з іншими матеріалами: цегляними стовпчиками, куванням, бетонною основою і т.п.
  • Легкість і швидкість монтажу, в тому числі своїми силами без залучення бригади будівельників.
  • Довговічність: паркан з профнастилу служить не менше 10 років, а застосування пофарбованого металевого листа з антикорозійним покриттям дозволяє милуватися парканом в чудовому стані 20 років і більше.

Який профнастил підходить для спорудження паркану?

Яку б марку металевого листа ви не вибрали, звертайте увагу на його початкове призначення: вам знадобиться стіновий профнастил. Покрівельний дорожче і менш зручний в стикуванні через широкий напуск.

Рекомендовані марки профнастилу для спорудження огорожі:

  • Профнастил МП-8  універсальний стіновий облицювальний матеріал, зручний і економний. Товщина листа 0,4-0,7 мм, повна ширина 1207 мм (корисна 1170 мм), довжина стандарт 1,5 і 2 м, під замовлення - до 8 метрів. Висота хвилі 8 мм.
  • Профнастил ПК-20 профлист з хвилею трапецієподібної форми, висота хвилі 20 мм, відстань між хвилями  137 мм. Товщина листа 0,4-0,7 мм, повна ширина  1150 мм (корисна - 1100 мм), довжина листа 1,5, 2 і більше метра. Може бути пофарбований в будь-які кольори.
  • Профнастил ПС-20 стіновий профіль з трапецієподібної хвилею висотою 20 мм і відстанню між хвилями 137 мм. Товщина листа  0,4-0,7 мм, повна ширина 1150 мм (корисна - 1100 мм), довжина листа 1,5, 2 і більше метра. Може бути пофарбований в будь-які кольори.
  • Профнастил ПК-30 покрівельний металевий лист, підходить також для парканів та огорож. Хвиля маленька, трапецієподібної форми висотою 30 мм. За рахунок великої відстані між хвилями зручна стиковка листів для огорож. Товщина листа від 0,4 до 1 мм, повна ширина 1120 мм (корисна  1170 мм), довжина від 1 до 10 м під замовлення. Може бути пофарбований в будь-які кольори.

Основа для кріплення профнастилу під час спорудження паркану

Основою для кріплення металевого листа можуть бути бетонні опори, цегляні, дерев'яні стовпчики і металеві профільні труби. Труби для стовпців огорож зручні надійним і простим кріпленням на болтах, а також зручністю міцної установки в землю із застосуванням бетонування.

Для монтажу профнастільного огорожі підходять опорні металеві стовпці круглі або прямокутні розмірами 50 на 30 мм, 40 на 40, 40 на 20 мм.

Рекомендується обробити стовпець захисним покриттям або пофарбувати для захисту від вологої корозії.

Всі види профнастилу та профільна металева труба для економічного і практичного листового паркану в нашому асортименті.