ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
15 липня 2021

Купуємо металочерепицю і профнастил: тонкощі вибору

pokupaem metallocherepiczu i profnastil

Будівництво – це завжди пошук компромісних рішень. Але якщо в цьому процесі й можна заощадити на чомусь, то точно не на комплектації покрівлі, фасаду та огорожі. Адже ці складові грають вирішальну роль не тільки в тому, який естетичний вигляд матиме майбутнє будова, але і наскільки функціональним, практичним і безпечним вона буде.

Розібратися у виборі виробників металочерепиці й профнастилу досить складно. Тут, як і в будь-якій справі, головне не приймати поспішних рішень, заснованих на виборі найбільш привабливою вартості. Адже як показує практика, негайна економія може згодом обернутися ще більшими витратами. Набагато дорожче переробляти або ремонтувати вже наявне, ніж зробити добротно і якісно спочатку. Саме тому, важливо розібратися хоча б в найпринциповіших моментах вибору покрівельного матеріалу, щоб не бути обдуреним заповзятливими продавцями, які реалізують продукцію сумнівної якості.

Універсальне правило в процесі вибору зводиться до того, що довіряти потрібно великим відомим виробникам покрівельних матеріалів, які вже мають позитивний досвід на цьому ринку. І не тільки тому що продукція там виготовляється на правильно налаштованому сучасному обладнанні, а й тому що для таких компаній важливий заслужений ними авторитет: вони стежать за контролем якості, вибирають перевірених постачальників сировини.

Так, ТОВ НВП «Стальсервіс» закуповує сталь в одного з найбільших сталеливарних комбінатів Європи, словацької компанії U.S. STEEL – надійного виробника, що поставляє сировину виняткової якості.

Але тільки лише від характеристик використовуваного рулонного металопрокату залежить надійність майбутньої металочерепиці або профнастилу?

На які властивості і якості звернути увагу при виборі покрівлі?

Якщо металева черепиця – це надійний міцний варіант для покрівлі житлових будинків, що володіє відмінними зовнішніми характеристиками, то профнастил найчастіше вибирають для перекриття нежитлових, комерційних будівель, магазинів, складських приміщень. Так само з істотних переваг металочерепиці виділяємо різноманітність фактур, кольорів і загальне враження від матеріалу, що не маловажно. Втім, є в них і багато спільного – ті критерії, на які важливо звертати увагу перед придбанням. Розглянемо ключові:

1.Якість матеріалу

Несучою основою металочерепиці та профнастилу є лист сталевого прокату. Сталь в рулонах – досить легкий і водночас міцний матеріал, стійкий до високих навантажень. Але від того, якої якості буде сталь, багато в чому залежить довговічність всієї конструкції. Зверніть увагу, чи є на листі маркування заводу-виробника. Наприклад, сертифікований метал від U.S. STEEL, який використовує ТОВ НВП «Стальсервіс», має спеціальне маркування на ґрунті. Це унікальний засіб його ідентифікації, яке складно підробити, хоча такі спроби час від часу робляться. На жаль, часто буває, що деякі недобросовісні виробники покрівельних матеріалів підробляють маркування сталі європейських постачальників, і тоді це дозволяє значно знизити ціну на виготовлену продукцію, з такої підробленої сировини.

2. Товщина металу

Ще один, чи не найважливіший фактор, який потрібно перевіряти перед тим як купити металочерепицю. Логічно, що чим товще матеріал основи, тим довговічніше покрівля, вона зможе витримувати й снігове, і вітрове навантаження тривалий час. Оптимальні показники товщини складають 0,45 - 0,7 мм. Часто недобросовісні продавці видають бажане за дійсне, заявлена ​​товщина не відповідає реальній, адже тут важлива буквально кожна сота частка міліметра.

Звичайно, тонкий метал коштує дешевше, але в такому випадку не дивуйтеся вм'ятин від падіння навіть невеликої гілки, і подальших турбот пов'язаних з демонтажем. Перевіряйте цей показник, благо його можна без праці виміряти самостійно мікрометрів. До того ж у перевірених виробників завжди є супровідні документи, що засвідчують товщину листа.

3. Якість цинкового шару

Тут простежується той же принцип – чим вищий вміст цинку, тим якісніше сталевий лист. Для тривалої експлуатації оптимальний вміст цинку має становити приблизно 140 г / м2. Втім, з метою здешевити продукт часто знижують і цей показник. Якщо ж вміст цинку становить 200 г / м 2 – перед вами надійний і якісний зразок. Важливо розуміти, що вміст цинку можна виміряти тільки в лабораторних умовах, чим і користуються виробники як покрівлі низької якості, так і відвертих підробок. ТОВ НВП «Стальсервіс» вже більше 20-ти років на ринку металопродукції та дає гарантію на відповідність заявленим нормам і показникам.

Наша перевага – у відкритості:

Ми впевнені в використовуваному матеріалі, його якість підтверджено гарантіями заводу-виготовлювача U.S. STEEL. На всі гарантійні продукти, придбані в ТОВ НВП «Стальсервіс», видаються сертифікати відповідності та гарантійні талони. Всі вироблені вироби відповідають європейським стандартам: від основних характеристик у виробництві до норм зберігання і транспортування продукції.

У ТОВ НВП «Стальсервіс» відкриті до співпраці, а цінова політика вибудовується відповідно за українськими ринковими реаліями.

Сьогодні пильність перед покупкою металевих покрівельних матеріалів – головна зброя проти підробок які заполонили ринок дешевих аналогів. Так, на виставковому стенді всі зразки виглядають приблизно однаково, складно провести діловий візуальний огляд, перевірити всі показники та не піддатися спокусі купити металочерепицю дешевше.

Але практика показує, що термін служби такої покрівлі невеликий і вже через пару років є шанс побачити на ній  іржу, вигоряння, тріщини, а в окремих випадках і злазить покриття, оголюється метал. Довіряйте тим, про кого є доступна інформація: вивчайте історію компанії, читайте споживчі відгуки й не забувайте, що вартість не може бути вирішальним фактором у такому важливому виборі.