ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
18 лютого 2022

Гнуття листового металу на верстаті з ЧПУ

gibka listovogo metalla na stanke s chpu

Компанія ТОВ НВП "Стальсервіс" – виробник металопродукції та великий металотрейдер України. Ми співпрацюємо із провідними компаніями світу. Наше підприємство постійно розвивається та вдосконалюється.

Ми маємо власне виробництво: профнастилу, металочерепиці, покрівельних комплектуючих, оцинкованого профілю для гіпсокартонних систем – CD, UD, UW, CW (і комплектуючі), пакувальної сталевої стрічки та профільних труб.

На початку 2022 року підприємство «Стальсервіс» придбало та встановило верстат згинальний з ЧПУ, довгомірний з двома поворотними балками, німецького виробника. Нове обладнання дозволяє виробляти за кресленнями замовника, найширший діапазон виробів із тонколистової сталі до 1,5 мм.

Верстат згинальний з ЧПУ довгомірний з двома поворотними балками

Листозгинальний довгомірний верстат призначений для згинання важких, довгих та громіздких металевих деталей. Обладнання оснащене двома поворотними балками – системою автоматичного перевороту заготовок, програмним забезпеченням, системою візуального профілювання, а довгомірний верстат дозволяє збільшити довжину виробу до 6400 мм.

Верстат для гнуття, що поєднує в собі ідеальну точність, швидкість і відноситься до високопродуктивних поздовжньо-кромкозгинальних верстатів. Верстат має технічні інноваційні можливості для високої ефективності згинання, що дозволяє виготовляти більш точні гнуті елементи.

Вся система управління повністю автоматизована, що виключає неточність у вигинах та пошкодження.

Гнуття металу та різання металу на верстаті з ЧПУ

Гнуття листового металу – процес на металевий лист, шляхом деформації, щоб одержати листової заготовки потрібної форми.

Нове обладнання оснащене програмним забезпеченням, що дозволяє виробляти за кресленнями замовника широкий діапазон виробів із тонколистової сталі:

  • профнастил;
  • профіль;
  • фасадні панелі;
  • елементи вентиляційних систем, у тому числі у вентиляційних коробах;
  • ЛСТК;
  • профілі для дверних коробок та інше.

Унікальне програмне забезпечення, встановлене на верстаті, дозволяє виготовити замовлення за індивідуальним ескізом швидко та без помилок.

Переваги та можливості листогибу з поворотною балкою:

  • можливість роботи з листом до 6400 мм та товщиною 1,5 мм;
  • наявність ЧПУ із широкими можливостями налаштувань;
  • висока точність згинання та міцність виробів.

Ці та інші переваги технології згинання листового металу на верстаті з ЧПУ дозволяють скоротити час і підвищити продуктивність і різноманітність профілів. За допомогою нового обладнання наше підприємство зможе задовольнити запити наших клієнтів на виготовлення безшовних додаткових елементів для покрівлі та фасадів до 6,4 м завдовжки, що дозволить суттєво скоротити кількість поперечних стиків елементів, які не тільки порушують естетику об'єкта, але й ускладнюють монтаж.

Технічні можливості нового обладнання

Максимальна довжина виробу – 6400 мм.

Максимальна ширина заготівлі – 1250 мм.

Максимальна товщина виробу – 1,5 мм.

Максимально можливий кут вигину – 135°

За допомогою верстата та унікального програмного забезпечення, встановленого на верстаті, ми зможемо виготовити на ваші креслення різноманітні вироби з листової сталі швидше і без помилок.

Компанія ТОВ НВП "Стальсервіс", завжди відкрита до діалогу та готова до взаємовигідної співпраці. Ми виконаємо згинальні роботи листової сталі товщиною 1,5 мм і довжиною до 6,4 м на верстаті з ЧПУ за вашими кресленнями, якісно, ​​з високою точністю та в найкоротші терміни.

Щодо співпраці та замовлення виготовлення виробів із листової сталі звертайтесь за телефоном: +38 (066) 376-70-07