ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
22 листопада 2019

Дизайнерські меблі з профільних труб

Меблі з профільних труб

Меблі з металу – гармонійне доповнення інтер'єрів в таких стилях, як лофт, мінімалізм, техно, готичний і не тільки. Все залежить від її конструкції та прикрас. Інтер'єр стилю «лофт» класика простого і не химерного функціоналу меблів з металу і скла. Саме тут меблі з профільованої труби знаходять своє головне застосування.

Переваги меблів з металевої труби:

  • Універсальність: за допомогою комбінації матеріалів і з використанням сучасних технологій гнучкі, ми отримуємо столи та стільці, барні стійки, журнальні столики, лавки, ліжка, вішалки, полиці, стелажі й туалетні столики з дзеркалом.
  • Довговічність: металеві меблі вкрай складно зіпсувати раніше кількох десятків років.
  • Практичність: профільована труба з чорного або кольорового металу порожня всередині, на відміну від кованих «побратимів»: вона менш масивна і легко пересувається.
  • Естетика: можливість комбінації з іншими елементами стилю і зовнішня бездоганна простота.
  • Максимальна простота виготовлення, в тому числі вручну.
  • Порівняно невисока вартість.

Особливості стилю лофт: доповнення виробами металургії

Зародження стилю лофт відносять до 40-х років 20 століття: в Нью-Йорку горищні та технічні приміщення за порівняно невелику плату було заведено здавати під житло. Особливо часто цим користувалися всілякі представники мистецтва: художники, музиканти та т.п., що поєднують житло і робочу студію в одному приміщенні. Горищні кімнати та приміщення заводів і фабрик рясніли відкритими трубами, цегляними кладками, саморобним освітленням й відкритою проводкою. Перевагою залишалася велика площа.

Меблі в стилі лофт мають свої особливості: вони максимально прості і функціональні, без декору, навіть грубуваті. Для більшої функціональності каркасні металеві труби комбінують зі скляними або дерев'яними стільницями, сидіннями та полками. Не завжди метал ретельно оброблений і розкритий захисним покриттям: меблі з удаваного грубого металу цілком відповідають стилю.

Кольори меблів використовуються не завжди темні, класика: метал, білий, сірий, коричневий, чорний і відтінки. Яскраві фарби можуть бути використані в гармонії з основними тонами.

Металеві меблі під замовлення або своїми руками, вибираємо профільну трубу

Меблі з металу мають  каркас з профільованої круглої або квадратної труби малого діаметра або перетину: зазвичай до 3 см. Чим менше діаметр труби, тим простіше з нею працювати без втрат на якості та довговічності меблів. Труби з'єднують в каркас методом зварювання або за допомогою гину, в другому випадку використовується пластичний кольоровий метал, що не деформується після згинання на кут до 90 градусів.

Обробка металу від корозії для виготовлення кімнатних меблів обов'язкова це запорука довгого збереження меблями естетичного зовнішнього вигляду. Як же бути, якщо стильовий напрям потребує максимально природних «іржавих» деталей? Не проблема, сучасні методи обробки металу дозволяють створювати враження наявності корозії на металевих виробах – це спеціальні фарби та покриття, що імітують потрібний колір.

У нашому асортименті широкий вибір профільованої холоднокатаної труби з чорного металу, стійкого до корозії, придатного до виготовлення простих і складних конструкцій.