ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
17 вересня 2021

Де придбати профнастил від виробника

gde kupit profnastil ot proizvoditelya

Профнастил є одним із найпопулярніших покрівельних матеріалів.

Профлист (профнастил) або профільований металевий лист – листовий металопрофіль: легкий, міцний та простий у монтажі універсальний будівельний матеріал, покритий шаром оцинковки та захисним шаром полімерного покриття. Він відрізняється не тільки низькою ціною, але і своєю малою вагою і при цьому більшим терміном експлуатації.

Завдяки своїй практичності профнастил використовують як у приватному, так і в промисловому будівництві, як стінові та покрівельні матеріали.

Цей будівельний матеріал використовується як при ремонті старих, так і при будівництві нових будівель.

Профнастил за цінами виробника

Де купити та як вибрати профнастил – основні питання, з якими стикається покупець при виборі покрівельних матеріалів.

Наша компанія ТОВ НВП «Стальсервіс» працює на українському ринку будівельних матеріалів понад 20 років. Підприємство має власні потужності з виробництва профільного листа, металочерепиці, профілю для гіпсокартонних систем та виробництво профільних труб.

Серед нашого асортименту профлиста є всі різновиди: покрівельний, стіновий та несучий. Ми можемо виготовити профнастил на замовлення, або ви можете купити металопрофіль який є в наявності.

Наш головний офіс та виробництво знаходиться у м.Дніпро. Також у нас є філії та складські приміщення м.Харкові та м.Києві. І при цьому ми маємо власний автопарк, ми доставляємо нашу продукцію по всій Україні.

Профнастил від виробника: розміри та характеристики

  • Профільні листи МП 8 використовуються як для фасаду, так і для огорожі. Полімерне покриття або оцинковування, товщина листа від 0,4 до 0,7 мм. Загальна ширина листа – 1207 мм, корисна – 1170 мм. Стандартна довжина 2 метри, на замовлення – 8 м.
  • Профільні листи ПК 20/ПС 20 – для фасадів та огорож. Товщина листа може бути від 04 до 08 мм. Загальна ширина листа – 1150 мм, корисна – 1100 мм. Полімерне покриття, оцинковування. Можна виготовити на замовлення до 8 м.
  • Покрівельний профнастил - ПК 30. Полімерне покриття, оцинковування. Товщина листа від 04 - 10 мм. Загальна ширина листа – 1120 мм, корисна ширина – 1070 мм. На замовлення можна виготовити завдовжки до 10м.
  • Профільований лист ПК 44 – покрівельний. Товщина листа від 04 до 10 мм. Загальна ширина листа – 1085 мм, а корисна – 1020 мм. Можна замовити на замовлення до 10 м.
  • Профільний лист ПК 57 можна використовувати для монтажу несучих конструкцій, для покрівлі, фасаду та опалубки. Товщина листа профнастилу може бути від 04 до 10 мм. Загальна ширина листа – 1080 мм, корисна – 1012 мм. Довжина на замовлення до 10 м.
  • Профільний лист ПК 75 – для покрівлі, опалубки та монтажу несучих конструкцій. Товщина листа від 04 до 10 мм. Загальна ширина листа – 835 мм. корисна ширина -755 мм. Можна виготовити на замовлення необхідної довжини до 10 м.

Ціна на профнастил залежить від виду, товщини металопрофілю, довжини та обсягу замовлення. У нас можна придбати будівельні матеріали як в роздріб, так і оптом. На нашому підприємстві працює гнучка система знижок для постійних та оптових клієнтів. Всі ціни на профнастил та інші будівельні матеріали вказані у нашому прайс-листі для роздрібних покупців. Ціну уточнюйте у менеджера на момент замовлення за номером телефону: +38 (066) 376-70-07.

Купити профнастил у Дніпрі ви можете за адресою вул. Бориса Кротова, 3Л (12 квартал) та вул. Гаванська, 9Б (лівий берег Придніпровськ).

Ми співпрацюємо та купуємо сировину тільки у перевірених постачальників, і вся наша продукція сертифікована.

Будемо раді співпраці з компаніями та організаціями, відповімо на всі ваші запитання.