ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
26 лютого 2021

Чим відрізняється металочерепиця «Монтерей» від «Супермонтеррей»

chem otlichaetsya metallocherepicza monterrej ot supermonterrej

Сучасні покрівельні матеріали мають масу переваг: вони легкі, довговічні, легко монтуються, гнуться, ріжуться за формою покрівлі, разом з тим витримуючи чималі навантаження при правильній конструкції покрівельного пирога. Не менш важлива й естетична складова: велике розмаїття кольорів і текстур дозволяє втілювати сміливі фантазії. До сучасних покрівельних матеріалів відноситься і металочерепиця, яка в самому широкому асортименті представлена ​​категоріями «Монтеррей» і «Супермонтеррей».

Перш ніж покрити дах металочерепицею, пропонуємо ознайомитися з характеристиками обох матеріалів і вибрати відповідний.

Металочерепиця «Монтеррей»: характеристики та особливості

Вперше була вироблена в Фінляндії. «Монтеррей» – це не назва компанії-виробника, а тип складного профілювання листа: зовні матеріал імітує керамічну металочерепицю. В основі лежить сталевий оцинкований лист з полімерним покриттям різних видів (для цих цілей використовують пурал, пластизол, поліестер або ПВДФ). Додатково металочерепиця може бути забарвлена ​​в будь-який колір і покрита захисним лаком. Товщина металочерепиці типу «Монтерей» становить від 0,4 до 0,5 мм без обліку покриття. Не дивлячись на це, лист досить жорсткий і дозволяє обійтися без суцільний обрешітки.

Для виготовлення профільованого листа використовується тільки рулонної сталі холодної прокатки: вона має високу якість поверхні та однакову товщину по всій поверхні листа.

Естетична складова цього типу покрівельного покриття висока, але варто пам'ятати про досить велику кількість відходів через великого кроку між хвилями й враховувати перекриття при плануванні кількості матеріалу.

Металочерепиця «Монтеррей» випускається в таких розмірах:

Довжина листа – від 0,5 до 8 метрів з кроком в 0,5 метра.

Стандарти ширини: 1180 мм загальна, з них корисна – 1100.

Висота хвилі оптимальна для покрівельних робіт і становить 39 мм.

Крок профілю – 350 мм.

Вага листа – 4-5 кг для різних товщин на 1 квадратний метр.

Ціна за квадратний метр металочерепиці «Монтерей» в Україні коливається у зв'язку з нестабільною економічною ситуацією, але залишається доступною серед інших покрівельних матеріалів.

Металочерепиця «Супермонтеррей» та її особливості

«Супермонтеррей» є різновидом «Монтеррей»: це та ж профільована оцинкована сталь з покриттям з високоякісного полімеру, жорстка і міцна. Як і «Монтеррей», «Супермонтеррей» не горить, стійкий до змін температур, впливу ультрафіолету, досить легкий, простий в монтажі та служить не менше 50 років при грамотному монтажі.

Технічні характеристики металочерепиці також схожі: товщина сталі від 0,4 до 0,6 мм, тип профілю аналогічний, загальна і корисна ширина збігаються (1180 мм, з них 1100 – корисна). Довжина листа може бути від 0,5 до 9 метрів з кроком в 0,5 метра. Крок між хвилями аналогічний і становить 350 мм.

Єдина відмінність «Супермонтеррей» – у висоті хвилі: 46 мм проти 39, що дає можливість підвищити герметичність покрівлі й використовувати «Супермонтеррей» для покрівель з невеликим кутом нахилу 15-35 градусів.

Особливості монтажних робіт для металочерепиці «Монтерей» і «Супермонтеррей»

  • Як і будь-які металевий покрівельні матеріали, металочерепиця легко проводить тепло і звук. Тому покрівля потребує грамотно спланованому й укладеному «покрівельному пирогові», що включає теплоізоляційний шар, звукоізоляційний, паровідводом і вентиляційний проріз, що дозволяє повітрю вільно циркулювати й виводити вологу з-під металу.
  • Обидва матеріали не використовуються для прямокутних покрівель з кутом нахилу менш як 15 градусів. «Монтеррей» більше підходить для покрівель з нахилом від 35 градусів, тоді як висока хвиля «Супермонтеррея» дозволяє монтаж на 15-30 градусах.
  • Монтаж листа внахлест, з перекриттям мінімум в одну хвилю. Укладання листів починається знизу, щоб верхні листи утворювали перекриття.
  • Не рекомендується різати металочерепицю за допомогою болгарки: при цьому пошкоджується захисне покриття, і без поновлення лист істотно скорочує термін служби. Необхідну довжину варто замовити відразу у заводу-виробника, а дрібні деталі обрізають за допомогою ножиць по металу.
  • Як і будь-яка металева покрівля, дах з металочерепиці вимагає додаткових добірних елементів, відвідних вологу і затримують сніг. Комплектуючі для металочерепиці можна замовити разом з покрівельними листами.

Купити металочерепицю «Монтерей Alice» разом з набором комплектуючих для покрівлі можна у нас: «Стальсервис». Ми є безпосереднім виробником, тому пропонуємо широкий діапазон розмірів і кольорів, нарізку за необхідними параметрами й доставку в будь-яке місто України. Зв'яжіться з нашим менеджером, щоб прорахувати кількість аркушів і уточнити ціну за кв.м.