ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
04 червня 2021

Чому обирають металочерепицю

pochemu vybirayut metallocherepiczu

Серед сучасних покрівельних матеріалів провідні позиції утримує металочерепиця: більша частина всіх покрівель покриті варіаціями металопрофільних листів. Металочерепиця виготовляється шляхом профілювання сталевого листа: на виході виходить красивий ефектний хвильовий малюнок, зовні мало відрізняється від свого прообразу: черепиці з глини.

Листи покрівельні йдуть на продаж з обов'язковим цинкуванням та покриттям синтетичними полімерами: поліестером, пластизолом, пуралом або ПВДФ. Всі покриття мають призначення захисту сталевого листа від корозії через контакт з повітрям і вологою, що продовжує термін служби покрівельних матеріалів до 40-50 років. Полімери завжди пофарбовані, причому, колір може бути будь-яким, на вибір покупця.

Стандартний лист металочерепиці має товщину металу від 0,4 до 0,8 мм, довжину від 0,5 до 8 метрів, ширину повну 1180 мм, корисну (за вирахуванням перекриття при укладанні на одну хвилю) – 1020-1125 мм. Вага листа залежить від його розмірів, але матеріал залишається одним з найлегших на будівельному ринку.

Як вибрати металочерепицю?

Якість металочерепиці – той фактор, який і визначає подальший вибір. На робочі характеристики листа впливає його товщина і жорсткість (визначається способом катання і маркою сталі), тип профілю (висота і крок хвилі, які відповідають, як за жорсткість, так і за можливість використання листа на тій чи іншій покрівлі), товщина цинкового і полімерного покриття і його тип. Різні полімери по-різному реагують на механічні удари та вплив ультрафіолету.

Також варто пам'ятати, що для металочерепичних покрівель обов'язково використання звукоізолюючих і теплоізолюючих матеріалів: правильно спроєктований і змонтований покрівельний пиріг надійний, практичний і довговічний.

Чому покупці віддають перевагу металочерепиці?

  • Доступна вартість: металева покрівля дійсно вважається одним з найбільш економних способів перекриття покрівель, особливо великих площ. Сумарні витрати на матеріал з урахуванням відходів, ізоляційні матеріали, кроквяну систему і монтаж менше, ніж при монтажі покрівлі з бітумної черепиці, шиферу та інших матеріалів. При цьому ми отримуємо робочу покрівлю яка відслужить 40 років і більше.
  • Універсальність: матеріал підходить для обшивки покрівлі практично будь-якої конфігурації та геометрії: метал можна обрізати й згинати для монтажу аркових, конусоподібних та інших складних дахів.
  • Порівняльна простота монтажу: невеликими листами можна крити дах навіть поодинці. Мала вага і просте метисне кріплення не вимагають витрат на підйомну техніку.
  • Хороші робочі якості – основна перевага: металева покрівля стійка до граду і падаючих гілок, при грамотній плануванні обрешітки й кута нахилу витримує навантаження снігового покриву, міцна і довговічна. Застосування утеплювачів дозволяють зберегти тепло і звуконепроникність.
  • Високі естетичні властивості. Металочерепиця може мати матове або глянсове покриття, мати будь-який колір, в тому числі яскравий і нестандартний. Покриті пуралом або ПВДФ профільовані листи мають максимальну стійкістю до вигоряння на сонці, не втрачаючи колір з часом. На відміну від іншого популярного металопрофілю – профнастилу металочерепиця має гарний асиметричний хвильової профіль, стилізований під старовинну глиняну черепицю.
  • Широкий асортимент, що дозволяє покупцеві підібрати максимально відповідний для його умов матеріал і не переплачувати за непотрібні якості. Пропозиції різних виробників відрізняються висотою хвилі, кроком профілю, стандартним розміром, типом покриття, корисною шириною. Хвиля може бути симетричною та асиметричною (скошеною), або з ексклюзивним малюнком. Висота профілю варіювати від 20 (низька) до 70 мм (висока). Яка металочерепиця краще? Вибирати покупцеві, виходячи з бюджету і конкретних робочих умов.

У Дніпрі з доставленням в будь-яке місто України можна купити якісну металочерепицю «Monterrey Alice» – дахове покриття з оптимальними робочими характеристиками та широким колірним діапазоном для будь-яких покрівель.