ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
06 листопада 2020

Будівництво будівель із металоконструкцій

Будівництво будинків із металоконструкцій

Швидкомонтовані будівлі та споруди із металоконструкцій є значущою частиною інфраструктури: адже зведення цегляної будівлі великої площі займає досить великий час, на відміну від швидкомонтованих каркасних конструкцій самого різного призначення. До таких будівель відносять великі магазини й торгові центри, ангари, спортивні майданчики та комплекси, швидкозведені склади, пташники, спортивні арени й манежі. Основою таких споруд служить каркас з металопрофілю, огороджувальних елементів стін і покрівлі.

Обшивка стін проводиться за допомогою спеціальних модулів, сендвіч-панелей (профільований лист із заповненням утеплювачем) або сталевих листів, звичайних або утеплених. Покрівля, як правило, споруджується з використанням профнастилу для промислових будівель або металочерепиці.

Ще однією особливістю будівлі є відсутність внутрішніх носійних перегородок. Для підвищення носійної здатності при необхідності всередині розташовують симетрично опорні колони.

У чому переваги будинків на основі металевих каркасів?

  • Максимально швидкі терміни спорудження.
  • Будинки великої площі та специфічної форми з достатнім опором тримального і вітрового навантаження: спортивні арени, манежі, майданчики і стадіони, а також склади і ангари.
  • Висока міцність і тривалий термін експлуатації будівлі.
  • Порівняно мала вага, не вимагає масивного фундаменту.
  • Простота збирання і транспортування комплектуючих.
  • Можливість демонтажу та повторного зведення.
  • Досить високі теплоізоляційні властивості будівлі.
  • Можуть бути холодними та утепленими.
  • Дозволяють встановлювати ворота великих габаритів для проходження вантажного автотранспорту і сільськогосподарської техніки.
  • Багатофункціональні.

Які види металопрофілю використовуються для споруди швидкомонтованих будівель і споруд?

Для кожного завдання і частини будівлі призначені певні види металопрокату з заданими характеристиками.

Фундамент будівлі - вимагає арматури для посилення бетонної основи. Це прут круглого перетину, гладкий або з ребрами для кращого зчеплення з бетоном. Як правило, каркасні будинки легше цегельних, тому досить полегшеного стрічкового фундаменту. Також армуючий профіль може використовуватися, як доповнюючий елемент при спорудженні каркаса покрівлі та інших частин будівлі.

Носійні сталеві конструкції - це збірний або зварений каркас будівлі, що складається з металопрофілю самого різного перетину. Полегшення конструкції вдається домогтися, застосовуючи не цілісний квадратний або круглий профіль, а порожнистий коло або квадрат, C-подібний, Z-подібний або П-подібний профілі, складна форма яких підвищує жорсткість профілю і його опір при скручуванні та вигині.

С-подібний профіль застосовується для виготовлення балок тримальних каркасів, колон і металевих ферм.

П-подібний і Н-образний профілі (двутавр) можуть використовуватися для колон, як опорні балки для міжповерхових і покрівельних перекриттів, стель і горищних приміщень, спорудження навісів, воріт.

Z-подібний профіль - бере участь в монтажі покрівельних конструкцій житлових будівель, магазинів, торгових приміщень і складів. Також застосовується при реконструкції будівель в аварійному стані.

Кутки, швелери - беруть участь в оздобленні фасадів і кріпленні сендвіч-панелей, а також монтажі дверних і віконних прорізів і елементів перекриттів.

Всі види каркасного металопрокату повинні володіти високою жорсткістю, опором до скручування та іншим видам навантажень, мати якісне антикорозійне покриття. Для монтажу стін зовні та покрівлі використовується оцинкований профільований лист з полімерним покриттям, естетичний і стійкий до впливу опадів, сонячних променів і перепадів температур.

Всі види металопрокату для спорудження модульних будівель, а також оцинкований профільований лист для обшивки стін і покрівлі (профнастил, металочерепиця) є в нашому асортименті.