ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»

Вантажоперевезення

Чому вантажоперевезення по Україні і в країни Європи слід замовляти

Компанія ТОВ НВП «Стальсервіс» - один з найбільших вітчизняних виробників і імпортерів продукції з металу. Крім того, ми надаємо ряд супутніх послуг, тим самим розширюємо сфери співпраці з нашими партнерами, роблячи її більш комфортною. Зокрема, ми використовуємо спеціальне обладнання для поздовжнього та поперечного різання металу - рулонної сталі, а також для порізки металопрокату. На підприємстві встановлено унікальну французьку лінію для виготовлення фігурних виробів з дроту - спиць для монтажу підвісних стель.

--read_more--

Почему грузоперевозки по Украине и в страны Европы следует заказывать

Одним з провідних наших напрямків в сфері послуг є вантажні перевезення по Україні і країнам Європи.

Автотранспортний підрозділ було створено для зручності клієнтів з метою своєчасної якісної доставки продукції і надання різних транспортних послуг вантажовідправників та вантажоодержувачів.

Компанія має в своєму розпорядженні власний автопарк - сучасні тягачі MAN з тентованими і відкритими напівпричепами довжиною 13,6 м і вантажопідйомністю 20-22 тонни, а також машини малою вантажопідйомністю від 3,5 тонн. Автомобілі оснащені системами GPS-навігації, що дозволяє в будь-який час доби позначити їх місце знаходження.

Наявність масштабних складських комплексів в різних географічних регіонах країни дозволяє в найкоротший термін організувати перевезення вантажів по Україні в будь-яку точку, а також за її межі. Наші представництва розташовані в Києві, Харкові, Дніпрі, Івано-Франківську, таким чином ми покриваємо всю територію країни. Завдяки добре розвиненій, продуманій логістиці, можна легко прокласти оптимальний маршрут, щоб заощадити час і кошти на дорогу.

Почему грузоперевозки по Украине и в страны Европы следует заказывать

Ми вирішимо фактично всі питання, пов'язані з транспортуванням товару: організуємо його зберігання, завантаження в автомобілі або залізничні контейнери, оформимо необхідні документи, візьмемо на себе відповідальність за збереження і безпеку товару, що доставляється.

А якщо вам потрібні вантажоперевезення з Дніпра, ми запропонуємо послуги потужного логістично-складського комплексу. Він розташований таким чином, що має доступ до залізничних колій і знаходиться в районі з відмінною транспортною розв'язкою, орієнтованою на під'їзд вантажних автомобілів. Тут також є зручні криті та відкриті майданчики для зберігання вантажів, які цілодобово охороняються.

Автотранспортний підрозділ ТОВ НВП «Стальсервіс» позиціонує себе не тільки як підприємство з власним автопарком, але і як експедитор. На цій посаді ми пропонуємо повний комплекс транспортних і експедиційних послуг з міжнародних та внутрішніх перевезень вантажів будь-якого характеру і складності.