ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
26 квітня 2019

Забор из профнастила

Забор из профнастила

В поисках долговечного и красивого, но бюджетного забора на участке частного дома или загородном коттедже рано или поздно приходят к варианту забора из профлиста, и, как правило, на этом варианте и останавливаются.

Преимущества забора из профнастила:

  • Участок полностью закрыт от взглядов снаружи: профлист достаточно высокий и сплошной.
  • Эстетичность. Профлист ровный, аккуратный, равномерно окрашен и может быть подобран по цвету.
  • Комбинированность с другими материалами: кирпичными столбцами, ковкой, бетонным основанием и т.п.
  • Лёгкость и быстрота монтажа, в том числе своими силами без привлечения бригады строителей.
  • Долговечность: забор из профнастила служит не менее 10 лет, а применение окрашенного металлического листа с антикоррозионным покрытием позволяет любоваться забором в великолепном состоянии 20 лет и более.

Какой профнастил подходит для сооружения забора?

Какую бы марку металлического листа вы не выбрали, обращайте внимание на его исходное назначение: вам понадобится стеновой профнастил. Кровельный дороже и менее удобен в стыковке из-за широкого напуска.

Рекомендуемые марки профнастила для сооружения ограждения:

  • Профнастил МП-8 — универсальный стеновой облицовочный материал, удобный и экономный. Толщина листа — 0,4-0,7 мм, полная ширина 1207 мм (полезная — 1170 мм), длина стандарт 1,5 и 2 м, под заказ — до 8 метров. Высота волны 8 мм.
  • Профнастил ПК-20 —  профлист с волной трапециевидной формы, высота волны 20 мм, расстояние между волнами — 137 мм. Толщина листа — 0,4-0,7 мм, полная ширина — 1150 мм (полезная — 1100 мм), длина листа — 1,5, 2 и более метра. Может быть окрашен в любые цвета.
  • Профнастил ПС-20 — стеновой профиль с трапециевидной волной высотой 20 мм и расстоянием между волнами 137 мм. Толщина листа — 0,4-0,7 мм, полная ширина — 1150 мм (полезная — 1100 мм), длина листа — 1,5, 2 и более метра. Может быть окрашен в любые цвета.
  • Профнастил ПК-30 — кровельный металлический лист, подходящий также для заборов и ограждений. Волна маленькая, трапециевидной формы высотой 30 мм. За счёт большого расстояния между волнами удобна стыковка листов для ограждений. Толщина листа от 0,4 до 1 мм, полная ширина 1120 мм (полезная — 1170 мм), длина от 1 до 10 м под заказ. Может быть окрашен в любые цвета.

Основание для крепления профнастила при сооружении забора

Основанием для крепления металлического листа могут быть бетонные опоры, кирпичные, деревянные столбцы и металлические профильные трубы. Трубы для столбцов ограждений удобны надёжным и простым креплением на болтах, а также удобством прочной установки в землю с применением бетонирования.

Для монтажа профнастильного ограждения подходят опорные металлические столбцы круглые или прямоугольные размерами 50 на 30 мм, 40 на 40, 40 на 20 мм.

Рекомендуется обработать столбец защитным покрытием или окрасить для защиты от влажной коррозии.

Все виды профнастила и профильная металлическая труба для экономичного и практичного листового ограждения — в нашем ассортименте.

 

Потрібні вантажоперевезення по Україні або оренда виробничих приміщень?

 Ми надамо потрібні послуги на високому якісному рівні

Компанія «Стальсервіс» багато років зберігає свої лідируючі позиції на ринку металопродукції. Це можливе завдяки ретельному відстеженню його тенденцій, оновленню асортименту з урахуванням попиту, винятковій якості пропонованої продукції, різнобічному сервісу. Ми постійно розвиваємося, щоб відповідати запитам часу і своїх партнерів. Тому і пропонуємо найбільш актуальні послуги, якими з комфортом можуть скористатися наші клієнти.

Порізка рулонної сталі є дуже затребуваною на ринку, оскільки такий метал служить сировиною для виготовлення багатьох виробів. Саме від правильності виконання цього процесу залежить якість готової продукції. Ми проводимо поздовжню і поперечну порізку сталі на сучасному високотехнологічному обладнанні. При поздовжній порізці виробляються штріпси - металеві смуги, з яких потім виготовляють зварні труби, різні профілі, куточки тощо. Поперечне різання металу дозволяє отримати сталеві листи потрібних розмірів, які потім легко обробляються під певні завдання.

Порезка рулонной стали

Виготовлення фігурних виробів із дроту ми пропонуємо з 2009 року. Саме тоді на підприємстві було встановлене та запущене універсальне згинальне обладнання із програмним керуванням виробництва Франції. Воно і зараз не має аналогів у центрально-східному регіоні України. Завдяки цьому обладнанню ми виготовляємо спиці та деякі інші комплектуючі для монтажу підвісних стель і різних конструкцій із гіпсокартону. Ці вироби мають постійний попит у всіх областях країни, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Автовагова станція орієнтована на зважування та облік автотранспорту, вона дозволяє підприємствам контролювати перевезення вантажів по Україні та за її межами. Ми пропонуємо послуги сучасного апаратного комплексу із програмним керуванням, розрахованим на масу до 60 тонн. Як показує практика, користування автоваговою допомагає значно поліпшити ефективність роботи і знизити втрати при транспортуванні.

Вантажоперевезення по Україні і до країн Європи ми проводимо власними автомобілями різної тоннажності. При цьому надаємо продуману і грамотно організовану систему логістики. Якщо вам потрібно доставити продукцію в будь-яких обсягах і в чітко обумовлені терміни, сміливо звертайтеся до нас. Ми здійснимо вантажоперевезення з Києва або будь-якого іншого міста в потрібну вам точку, гарантуючи збереження та безпеку товару.

Грузоперевозки

Оренда виробничих приміщень - ще одна послуга, яку ми надаємо та яка має постійний попит. Основною перевагою пропонованих площ є їх розташування. Вони знаходяться в зоні із залізничними під'їзними шляхами і відмінною автотранспортної розв'язкою для багатотоннажних автомобілів. А наявність на території підйомних кранів дозволяє швидко і зручно виконати розвантажувальні та навантажувальні роботи.

Наша компанія не зупиняється на досягнутому, постійно й динамічно розвиваючись. Тому ми чуйно реагуємо на запити і побажання наших партнерів, пропонуючи саме ті послуги, які їм необхідні.