ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
03 травня 2019

Украина занимает 13-место в рейтинге мировых производителей стали

Украина занимает 13-место в рейтинге мировых производителей стали

Среди стран-производителей стали Украина по-прежнему сохраняет за собой 13-е место в мире по объёмам производства. Источником информации стали данные Worldsteel – всемирной ассоциации производителей стали, ведущей статистику среди крупнейших предприятий металлургической промышленности.

Согласно данным ассоциации объём производства стали на первый квартал 2019-го года в мире составил 444,12 млн. тонн. Лидер в процентном соотношении в общем объёме — Китайская Народная Демократическая Республика, доля которой — 231,07 млн тонн. Индия занимает второе место, её показатели почти в 10 раз меньше: 27,33 млн тонн. Следом идут Япония и Соединённые Штаты (24,97 и 22,23 млн тонн соответственно).

Украина в рейтинге занимает 13-е место, сразу после Ирана (6,22 млн тонн) и Тайваня (5,82 млн тонн). Доля её производства в общем объёме составила 4,63% или 5,507 млн тонн стали.

По данным ассоциации, выплавка стали в Украине за март 2019 года составила 2,0 млн тонн, это на 15,0% больше, чем в марте 2018 года.

В США за март 2019 года произвели 7,8 млн тонн стали, что на 5,7% больше, чем в марте 2018 года.

Бразилия и Турция снизили производство стали в марте 2019 года, по сравнению с мартом 2018 года на 8,6% и 11,7% соответственно.

Напомним, что в рейтинге учитываются данные 64-х стран мира, имеющих металлургические мощности и поставляющих свою продукцию на мировой рынок. Место в мировом рейтинге Украины не изменилось с 2017-го года, хотя по итогам 2016-го страна занимала уверенную 10-ю позицию.

Потрібні вантажоперевезення по Україні або оренда виробничих приміщень?

 Ми надамо потрібні послуги на високому якісному рівні

Компанія «Стальсервіс» багато років зберігає свої лідируючі позиції на ринку металопродукції. Це можливе завдяки ретельному відстеженню його тенденцій, оновленню асортименту з урахуванням попиту, винятковій якості пропонованої продукції, різнобічному сервісу. Ми постійно розвиваємося, щоб відповідати запитам часу і своїх партнерів. Тому і пропонуємо найбільш актуальні послуги, якими з комфортом можуть скористатися наші клієнти.

Порізка рулонної сталі є дуже затребуваною на ринку, оскільки такий метал служить сировиною для виготовлення багатьох виробів. Саме від правильності виконання цього процесу залежить якість готової продукції. Ми проводимо поздовжню і поперечну порізку сталі на сучасному високотехнологічному обладнанні. При поздовжній порізці виробляються штріпси - металеві смуги, з яких потім виготовляють зварні труби, різні профілі, куточки тощо. Поперечне різання металу дозволяє отримати сталеві листи потрібних розмірів, які потім легко обробляються під певні завдання.

Порезка рулонной стали

Виготовлення фігурних виробів із дроту ми пропонуємо з 2009 року. Саме тоді на підприємстві було встановлене та запущене універсальне згинальне обладнання із програмним керуванням виробництва Франції. Воно і зараз не має аналогів у центрально-східному регіоні України. Завдяки цьому обладнанню ми виготовляємо спиці та деякі інші комплектуючі для монтажу підвісних стель і різних конструкцій із гіпсокартону. Ці вироби мають постійний попит у всіх областях країни, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Автовагова станція орієнтована на зважування та облік автотранспорту, вона дозволяє підприємствам контролювати перевезення вантажів по Україні та за її межами. Ми пропонуємо послуги сучасного апаратного комплексу із програмним керуванням, розрахованим на масу до 60 тонн. Як показує практика, користування автоваговою допомагає значно поліпшити ефективність роботи і знизити втрати при транспортуванні.

Вантажоперевезення по Україні і до країн Європи ми проводимо власними автомобілями різної тоннажності. При цьому надаємо продуману і грамотно організовану систему логістики. Якщо вам потрібно доставити продукцію в будь-яких обсягах і в чітко обумовлені терміни, сміливо звертайтеся до нас. Ми здійснимо вантажоперевезення з Києва або будь-якого іншого міста в потрібну вам точку, гарантуючи збереження та безпеку товару.

Грузоперевозки

Оренда виробничих приміщень - ще одна послуга, яку ми надаємо та яка має постійний попит. Основною перевагою пропонованих площ є їх розташування. Вони знаходяться в зоні із залізничними під'їзними шляхами і відмінною автотранспортної розв'язкою для багатотоннажних автомобілів. А наявність на території підйомних кранів дозволяє швидко і зручно виконати розвантажувальні та навантажувальні роботи.

Наша компанія не зупиняється на досягнутому, постійно й динамічно розвиваючись. Тому ми чуйно реагуємо на запити і побажання наших партнерів, пропонуючи саме ті послуги, які їм необхідні.