ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
24 травня 2019

Уголок металлический где применяется

Уголок металлический где применяется

Металлический уголок — это универсальное изделие металлопроката, представляющее собой изогнутую под углом 90 градусов металлическую полосу с толщиной металла до 16 мм. Ширина полок стального уголка может варьировать от 20 до 200 мм. Длина профиля может варьировать от 4 до 12 метров.

Виды угловых профилей

По точности прокатки:

 • Уголок стальной высокой точности — А.
 • Уголок стальной обычной точности — В.

По типу металла для производства:

 • Уголок из высоколегированной стали (с большим содержанием углерода) — более прочный и долговечный, стойкий к коррозии.
 • Уголок из низколегированной стали.

По способу производства:

 • Уголок, изготовленный методом горячей прокатки. Заготовка в виде слитка (блюма) пропускается через раскатывающие валы, удлиняясь, а затем через прокатный стан, где формируются его размеры и угол сгибания.
 • Гнутый уголок выполняется из уже готовой заготовки. Угол сгибания профиля корректируется на профилегибочном стане, без нагрева изделия.

По высоте полок:

 • Равнополочный профиль — предполагает равную высоту обеих сторон уголка.
 • Неравнополочный профиль — высота полок разная. Выпускается в ограниченном количестве из-за меньшей универсальности.

По длине:

 • Уголок мерной длины — партия имеет одинаковый размер, колеблющийся в диапазоне от 4 до 12 метров (больше и меньше — под заказ).
 • Уголок немерной длины — партия может иметь разную длину отдельных профилей, находящейся в диапазоне 3-12 метров. Это, по большому счёту, дефекты обрезки, которых допускается от 5 до 15% в каждой партии, в зависимости от класса точности.

Где применяется металлический угловой профиль?

Стальной уголок является универсальным строительным материалом для самых разных объектов:

 • Монолитные конструкции высотных каркасных зданий в качестве арматуры для усиления бетонных плит.
 • Одноэтажные сооружения с металлическим каркасом.
 • Перекрытия большой площади и нагрузки.
 • Производство железнодорожных вагонов и крупных механизмов в машиностроении.
 • Сельское хозяйство: устройство теплиц, ангаров для хранения зерна и сельскохозяйственной техники.
 • Сооружение столбов и линий электропередач.
 • Прокладка трубопроводов надземным способом.
 • Лёгкий алюминиевый профиль используется в отделочных работах для монтажа гипсокартонных межстенных перегородок, оформления откосов и дверных проёмов. Их преимущество в лёгкости и возможности изгиба.
 • Бытовые цели: основа для сооружения ограждений и заборов, загонов для животных, подвалов, погребов, подсобных сооружений, навесов для автомобилей, плетения декоративных растений и т.п.

Угол стальной профильный в разных размерах — в ассортименте ООО НПП «Стальсервис»

 

Потрібні вантажоперевезення по Україні або оренда виробничих приміщень?

 Ми надамо потрібні послуги на високому якісному рівні

Компанія «Стальсервіс» багато років зберігає свої лідируючі позиції на ринку металопродукції. Це можливе завдяки ретельному відстеженню його тенденцій, оновленню асортименту з урахуванням попиту, винятковій якості пропонованої продукції, різнобічному сервісу. Ми постійно розвиваємося, щоб відповідати запитам часу і своїх партнерів. Тому і пропонуємо найбільш актуальні послуги, якими з комфортом можуть скористатися наші клієнти.

Порізка рулонної сталі є дуже затребуваною на ринку, оскільки такий метал служить сировиною для виготовлення багатьох виробів. Саме від правильності виконання цього процесу залежить якість готової продукції. Ми проводимо поздовжню і поперечну порізку сталі на сучасному високотехнологічному обладнанні. При поздовжній порізці виробляються штріпси - металеві смуги, з яких потім виготовляють зварні труби, різні профілі, куточки тощо. Поперечне різання металу дозволяє отримати сталеві листи потрібних розмірів, які потім легко обробляються під певні завдання.

Порезка рулонной стали

Виготовлення фігурних виробів із дроту ми пропонуємо з 2009 року. Саме тоді на підприємстві було встановлене та запущене універсальне згинальне обладнання із програмним керуванням виробництва Франції. Воно і зараз не має аналогів у центрально-східному регіоні України. Завдяки цьому обладнанню ми виготовляємо спиці та деякі інші комплектуючі для монтажу підвісних стель і різних конструкцій із гіпсокартону. Ці вироби мають постійний попит у всіх областях країни, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Автовагова станція орієнтована на зважування та облік автотранспорту, вона дозволяє підприємствам контролювати перевезення вантажів по Україні та за її межами. Ми пропонуємо послуги сучасного апаратного комплексу із програмним керуванням, розрахованим на масу до 60 тонн. Як показує практика, користування автоваговою допомагає значно поліпшити ефективність роботи і знизити втрати при транспортуванні.

Вантажоперевезення по Україні і до країн Європи ми проводимо власними автомобілями різної тоннажності. При цьому надаємо продуману і грамотно організовану систему логістики. Якщо вам потрібно доставити продукцію в будь-яких обсягах і в чітко обумовлені терміни, сміливо звертайтеся до нас. Ми здійснимо вантажоперевезення з Києва або будь-якого іншого міста в потрібну вам точку, гарантуючи збереження та безпеку товару.

Грузоперевозки

Оренда виробничих приміщень - ще одна послуга, яку ми надаємо та яка має постійний попит. Основною перевагою пропонованих площ є їх розташування. Вони знаходяться в зоні із залізничними під'їзними шляхами і відмінною автотранспортної розв'язкою для багатотоннажних автомобілів. А наявність на території підйомних кранів дозволяє швидко і зручно виконати розвантажувальні та навантажувальні роботи.

Наша компанія не зупиняється на досягнутому, постійно й динамічно розвиваючись. Тому ми чуйно реагуємо на запити і побажання наших партнерів, пропонуючи саме ті послуги, які їм необхідні.