ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
19 квітня 2019

Тренды 2019 на рынке украинской металлургии

Тренды 2019 на рынке украинской металлургии

Не смотря на возможности и перспективы дальнейшего роста объёмов производства металлопроката, украинские предприятия не используют их в полной мере. В основном это связано с потерей части предприятий на временно оккупированных территориях, со снижением объёмов экспорта продукции в страны СНГ и переориентированием украинского рынка металлопроката на европейские и южноамериканские. В 2018 году экспорт из Украины в страны ЕС повысился на 3,5%-4% по сравнению с 2017 г., и сейчас составляет 34,2%. Кроме европейского рынка важным для нас является и рынок Турции, в 2018 году экспорт составил 12,8 %. Доля экспорта в страны СНГ существенно снизилась и составила 9,1% общего объёма экспорта.

Свою лепту внесла и отечественная «Укрзализныця»: увеличение стоимости транспортировки сырья для производства металлопродукции повысило её себестоимость. Аналогично ситуация с завышенными портовыми сборами наших морских портов снижает прибыльность товарооборота.

Внешним фактором риска для Украины в нынешнем году остаётся протекционистская политика США и стран ЕС. В марте прошлого года Европейской комиссией были введены глобальные тарифные квоты по разным сортаментным группам металлопродукции продукции. Если и глобальная квота исчерпана – на оставшийся объём товаров вводится дополнительная пошлина в 25%. Украина попадает под ограничения по 14 видам продукции, из которых на 2 категории распространяется исключительно глобальная тарифная квота. По остальным 12 категориям для Украины определены индивидуальные квоты. В условиях переориентации рынка наша продукция вынуждена конкурировать за европейский рынок с их внутренними производителями, а также российскими и азиатскими предприятиями, а количество экспорта ограничено квотами.

Ситуации может помощь рост внутреннего потребления металлопродукции, но на данный момент доля импорта металлопродукции, которая у нас не производится, достаточно высока. 

На сегодняшний день движение показателей объёмов производства металлопроката происходит в сторону небольшого снижения.

 
  Вид продукции Объем выпуска, млн.т
2016 Чугун 23,6
Сталь 24,2
Прокат 21,5
2017 Чугун 20,1
Сталь 21,3
Прокат 18,4
2018 Чугун 20,3-20,5
Сталь 20,6-20,8
Прокат 17,8-18,0
 

В 2019-м году прогнозируется то же направление движения показателей, если не произойдёт увеличения доли экспорта продукции и роста внутреннего потребления.

На данный момент рост внутреннего рынка составил 6,4%. Аналогичные показатели были в 2017-м году, рост показан после большого падения, зафиксированного в 2014-15 гг.

Рост внутреннего потребления металлопродукции возможен на фоне развития инфраструктуры, на который надеются металлурги в текущем периоде. 

 

Потрібні вантажоперевезення по Україні або оренда виробничих приміщень?

 Ми надамо потрібні послуги на високому якісному рівні

Компанія «Стальсервіс» багато років зберігає свої лідируючі позиції на ринку металопродукції. Це можливе завдяки ретельному відстеженню його тенденцій, оновленню асортименту з урахуванням попиту, винятковій якості пропонованої продукції, різнобічному сервісу. Ми постійно розвиваємося, щоб відповідати запитам часу і своїх партнерів. Тому і пропонуємо найбільш актуальні послуги, якими з комфортом можуть скористатися наші клієнти.

Порізка рулонної сталі є дуже затребуваною на ринку, оскільки такий метал служить сировиною для виготовлення багатьох виробів. Саме від правильності виконання цього процесу залежить якість готової продукції. Ми проводимо поздовжню і поперечну порізку сталі на сучасному високотехнологічному обладнанні. При поздовжній порізці виробляються штріпси - металеві смуги, з яких потім виготовляють зварні труби, різні профілі, куточки тощо. Поперечне різання металу дозволяє отримати сталеві листи потрібних розмірів, які потім легко обробляються під певні завдання.

Порезка рулонной стали

Виготовлення фігурних виробів із дроту ми пропонуємо з 2009 року. Саме тоді на підприємстві було встановлене та запущене універсальне згинальне обладнання із програмним керуванням виробництва Франції. Воно і зараз не має аналогів у центрально-східному регіоні України. Завдяки цьому обладнанню ми виготовляємо спиці та деякі інші комплектуючі для монтажу підвісних стель і різних конструкцій із гіпсокартону. Ці вироби мають постійний попит у всіх областях країни, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Автовагова станція орієнтована на зважування та облік автотранспорту, вона дозволяє підприємствам контролювати перевезення вантажів по Україні та за її межами. Ми пропонуємо послуги сучасного апаратного комплексу із програмним керуванням, розрахованим на масу до 60 тонн. Як показує практика, користування автоваговою допомагає значно поліпшити ефективність роботи і знизити втрати при транспортуванні.

Вантажоперевезення по Україні і до країн Європи ми проводимо власними автомобілями різної тоннажності. При цьому надаємо продуману і грамотно організовану систему логістики. Якщо вам потрібно доставити продукцію в будь-яких обсягах і в чітко обумовлені терміни, сміливо звертайтеся до нас. Ми здійснимо вантажоперевезення з Києва або будь-якого іншого міста в потрібну вам точку, гарантуючи збереження та безпеку товару.

Грузоперевозки

Оренда виробничих приміщень - ще одна послуга, яку ми надаємо та яка має постійний попит. Основною перевагою пропонованих площ є їх розташування. Вони знаходяться в зоні із залізничними під'їзними шляхами і відмінною автотранспортної розв'язкою для багатотоннажних автомобілів. А наявність на території підйомних кранів дозволяє швидко і зручно виконати розвантажувальні та навантажувальні роботи.

Наша компанія не зупиняється на досягнутому, постійно й динамічно розвиваючись. Тому ми чуйно реагуємо на запити і побажання наших партнерів, пропонуючи саме ті послуги, які їм необхідні.