ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
21 травня 2019

«Стальсервис» на международной выставке KyivBuild Ukraine 2019

 

KyivBuild Ukraine 2019

С 14 по 19 мая 2019 года в Киеве состоялась Международная строительная выставка KyivBuild Ukraine 2019, на которой была представлена основная продукция специалистов строительной отрасли, в том числе и компании ООО НПП «Стальсервис».

Выставка KyivBuild 2019 – это мероприятие, которое проходит на протяжении уже более 20 лет и включает в себя все основные разделы строительной индустрии.

Ежегодно в выставке принимают участие отечественные и международные компании производители и поставщики строительных и отделочных материалов, а также специализированного инструмента, техники и оборудования.

В этом году в Международном выставочном центре были представлены более 100 крупных компаний, задействованных в следующих отраслях строительства:

 • металлопрокат;
 • кровельные материалы и изоляция;
 • материалы для строительства;
 • оборудование для строительства;
 • коттеджи и экостроительство;
 • интерьер общественных и жилых помещений;
 • садовая техника и инструменты;
 • лакокрасочная продукция;
 • фасадные системы и окна.

Участниками выставки стали компании таких стран: Украина, Турция, Чехия, Финляндия, Польша и другие.

Основная идея выставки KyivBuild представить весь спектр продукции и услуг – от идеи архитектора до реализации объекта. Вся экспозиция выставки чётко сегментирована по разделам, основными посетителями являются представители рынка В2В.

Компания ООО НПП «Стальсервис» представила на выставке ассортимент своей продукции:

 • металлопрокат;
 • профнастил: МП-8, ПК-20, ПК-30, ПК-44, ПК-57, ПК-75;
 • металлочерепица «Monterrey Alice»;
 • профиль для гипсокартона – CD, CW, UD, UW.

Международная строительная выставка – профессиональная площадка, которая объединила специалистов строительной индустрии.

ООО НПП «Стальсервис» выражает благодарность организатором выставки «KyivBuild Ukraine 2019» и всем посетителям стенда компании.

 

 

 

 

 

 

Потрібні вантажоперевезення по Україні або оренда виробничих приміщень?

 Ми надамо потрібні послуги на високому якісному рівні

Компанія «Стальсервіс» багато років зберігає свої лідируючі позиції на ринку металопродукції. Це можливе завдяки ретельному відстеженню його тенденцій, оновленню асортименту з урахуванням попиту, винятковій якості пропонованої продукції, різнобічному сервісу. Ми постійно розвиваємося, щоб відповідати запитам часу і своїх партнерів. Тому і пропонуємо найбільш актуальні послуги, якими з комфортом можуть скористатися наші клієнти.

Порізка рулонної сталі є дуже затребуваною на ринку, оскільки такий метал служить сировиною для виготовлення багатьох виробів. Саме від правильності виконання цього процесу залежить якість готової продукції. Ми проводимо поздовжню і поперечну порізку сталі на сучасному високотехнологічному обладнанні. При поздовжній порізці виробляються штріпси - металеві смуги, з яких потім виготовляють зварні труби, різні профілі, куточки тощо. Поперечне різання металу дозволяє отримати сталеві листи потрібних розмірів, які потім легко обробляються під певні завдання.

Порезка рулонной стали

Виготовлення фігурних виробів із дроту ми пропонуємо з 2009 року. Саме тоді на підприємстві було встановлене та запущене універсальне згинальне обладнання із програмним керуванням виробництва Франції. Воно і зараз не має аналогів у центрально-східному регіоні України. Завдяки цьому обладнанню ми виготовляємо спиці та деякі інші комплектуючі для монтажу підвісних стель і різних конструкцій із гіпсокартону. Ці вироби мають постійний попит у всіх областях країни, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Автовагова станція орієнтована на зважування та облік автотранспорту, вона дозволяє підприємствам контролювати перевезення вантажів по Україні та за її межами. Ми пропонуємо послуги сучасного апаратного комплексу із програмним керуванням, розрахованим на масу до 60 тонн. Як показує практика, користування автоваговою допомагає значно поліпшити ефективність роботи і знизити втрати при транспортуванні.

Вантажоперевезення по Україні і до країн Європи ми проводимо власними автомобілями різної тоннажності. При цьому надаємо продуману і грамотно організовану систему логістики. Якщо вам потрібно доставити продукцію в будь-яких обсягах і в чітко обумовлені терміни, сміливо звертайтеся до нас. Ми здійснимо вантажоперевезення з Києва або будь-якого іншого міста в потрібну вам точку, гарантуючи збереження та безпеку товару.

Грузоперевозки

Оренда виробничих приміщень - ще одна послуга, яку ми надаємо та яка має постійний попит. Основною перевагою пропонованих площ є їх розташування. Вони знаходяться в зоні із залізничними під'їзними шляхами і відмінною автотранспортної розв'язкою для багатотоннажних автомобілів. А наявність на території підйомних кранів дозволяє швидко і зручно виконати розвантажувальні та навантажувальні роботи.

Наша компанія не зупиняється на досягнутому, постійно й динамічно розвиваючись. Тому ми чуйно реагуємо на запити і побажання наших партнерів, пропонуючи саме ті послуги, які їм необхідні.