ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
13 червня 2019

Применение швеллеров в строительстве

Применение швеллеров в строительстве

Швеллер стальной представляет собой гнутый профиль в форме буквы «П» с небольшим конструкционным разнообразием. Данный вид металлопрофиля – один из самых универсальных по сфере использования. Швеллер обладает достаточно лёгким весом при высокой прочности и сопротивляемости нагрузке, доступен в стоимости и имеет некоторые различия в конструкции, облегчающие использование в разных отраслях.

Задачи швеллера – создание каркаса зданий и сооружений, лестниц и ограждений, усиление бетонных конструкций, подпорки для столбов и старых стен, основание для рекламных щитов и знаков и т.п. Рынок металлопроката предоставляет разные модификации профиля:

 • «П» - с прямыми параллельными стенками полок.
 • «У» - швеллеры, имеющие уклон полок по внутренней части.
 • «Л» - лёгкий швеллер с параллельными гранями.
 • «Э» - экономичный тонкий профиль с параллельными полками.
 • «С» - специальный швеллер с конструкционными особенностями.

Области применения металлического швеллера

Стальной швеллер широко используется в следующих сферах:

 • Как несущий каркас для крупных и лёгких зданий и сооружений, имеющих малую этажность.
 • Как основание для крупных ангаров, торговых центров, цехов, складов и других архитектурных форм, имеющих обшивку тонколистовым металлом.
 • В качестве основания для кровли и межэтажных перекрытий кирпичных и шлакоблочных зданий.
 • Для сооружения построек хозяйственного назначения: навесы, загоны, лестницы, подпорки и др.
 • Опорная конструкция для мостов, переездов, арок.
 • Судостроение и машиностроение как части оборудования, переносных механизмов и др.
 • Элементы инфраструктуры электросетей: столбцы, подпорки и конструкционные элементы линий электропередач.
 • Опора для ограждений.
 • Опора для рекламных щитов и дорожных знаков.

Область применения швеллера зависит напрямую от его сечения и толщины профиля.

 • Швеллер 5П применяется в конструкциях лёгкого типа, с малой нагрузкой, как дополнительная опора. Может быть вспомогательной деталью каркаса.
 • 10П – это подпорка для стен, часть перекрытия крыши и межэтажных перекрытий. Также может являться частью конструкции станков и машиностроительного оборудования.
 • 14П – компромисс между стоимостью и прочностью: универсальный вариант для средне-тяжёлых нагрузок, но может потребовать дополнения более прочным профилем.
 • 20П – достаточно прочный профиль для несения основной нагрузки в каркасе высоких ангаров, торговых центров, как основание билборда большой площади. Выдерживает, как статические, так и динамические нагрузки, потому охотно применяется для сооружения мостов, переездов, тоннелей и т.п.
 • 40П – профиль высокой прочности. Сфера применения – высотные здания, основание для каркаса тяжёлого здания, мостов, железнодорожных переездов и других конструкций высокой нагрузки.

В нашем ассортименте – высококачественный стальной швеллер большого числа модификаций и размеров. Для уточнения заказа свяжитесь с менеджерами.

Потрібні вантажоперевезення по Україні або оренда виробничих приміщень?

 Ми надамо потрібні послуги на високому якісному рівні

Компанія «Стальсервіс» багато років зберігає свої лідируючі позиції на ринку металопродукції. Це можливе завдяки ретельному відстеженню його тенденцій, оновленню асортименту з урахуванням попиту, винятковій якості пропонованої продукції, різнобічному сервісу. Ми постійно розвиваємося, щоб відповідати запитам часу і своїх партнерів. Тому і пропонуємо найбільш актуальні послуги, якими з комфортом можуть скористатися наші клієнти.

Порізка рулонної сталі є дуже затребуваною на ринку, оскільки такий метал служить сировиною для виготовлення багатьох виробів. Саме від правильності виконання цього процесу залежить якість готової продукції. Ми проводимо поздовжню і поперечну порізку сталі на сучасному високотехнологічному обладнанні. При поздовжній порізці виробляються штріпси - металеві смуги, з яких потім виготовляють зварні труби, різні профілі, куточки тощо. Поперечне різання металу дозволяє отримати сталеві листи потрібних розмірів, які потім легко обробляються під певні завдання.

Порезка рулонной стали

Виготовлення фігурних виробів із дроту ми пропонуємо з 2009 року. Саме тоді на підприємстві було встановлене та запущене універсальне згинальне обладнання із програмним керуванням виробництва Франції. Воно і зараз не має аналогів у центрально-східному регіоні України. Завдяки цьому обладнанню ми виготовляємо спиці та деякі інші комплектуючі для монтажу підвісних стель і різних конструкцій із гіпсокартону. Ці вироби мають постійний попит у всіх областях країни, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Автовагова станція орієнтована на зважування та облік автотранспорту, вона дозволяє підприємствам контролювати перевезення вантажів по Україні та за її межами. Ми пропонуємо послуги сучасного апаратного комплексу із програмним керуванням, розрахованим на масу до 60 тонн. Як показує практика, користування автоваговою допомагає значно поліпшити ефективність роботи і знизити втрати при транспортуванні.

Вантажоперевезення по Україні і до країн Європи ми проводимо власними автомобілями різної тоннажності. При цьому надаємо продуману і грамотно організовану систему логістики. Якщо вам потрібно доставити продукцію в будь-яких обсягах і в чітко обумовлені терміни, сміливо звертайтеся до нас. Ми здійснимо вантажоперевезення з Києва або будь-якого іншого міста в потрібну вам точку, гарантуючи збереження та безпеку товару.

Грузоперевозки

Оренда виробничих приміщень - ще одна послуга, яку ми надаємо та яка має постійний попит. Основною перевагою пропонованих площ є їх розташування. Вони знаходяться в зоні із залізничними під'їзними шляхами і відмінною автотранспортної розв'язкою для багатотоннажних автомобілів. А наявність на території підйомних кранів дозволяє швидко і зручно виконати розвантажувальні та навантажувальні роботи.

Наша компанія не зупиняється на досягнутому, постійно й динамічно розвиваючись. Тому ми чуйно реагуємо на запити і побажання наших партнерів, пропонуючи саме ті послуги, які їм необхідні.