ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
06 червня 2019

Чёрный металлопрокат в Украине виды и особенности

Чёрный металлопрокат в Украине виды и особенности

Чёрным металлопрокатом называют продукцию из чёрных металлов и их сплавов (чугуна, стали, марганца и других металлов), пропущенную через прокатный стан без термической обработки. Именно на чёрный металлопрокат приходится 90% рынка украинской металлургии: это универсальный продукт, востребованный практически в любой отрасли промышленности.

К преимуществам металлопроката из чёрных металлов относят долговечность продукции, высокую стойкость к коррозии и износу, огнеупорность. Материал хорошо поддаётся обработке: изгибанию, сварке, а также переплавке и вторичному использованию. Природные запасы на территории Украины делают металлургию приоритетным направлением промышленности.

На современном рынке представлены следующие виды чёрного металлопроката:

  Листовой прокат — холоднокатаный и горячекатаный лист или рулон. Холоднокатаные листы могут выпускаться только гладкими, в то время как горячекатаные предложены, как гладкие, так и рельефные. Прочные и пластичные листы находят своё применение в машиностроении, производстве бытовой техники, автомобиле-, судо-и самолётостроении, и многих других видах промышленности.

  Сортовой прокат — с более сложной формой поперечного сечения: горячекатаная полоса от 20х4 до 50х4 мм и длиной до 9 метров, шестигранники со стороной от 17 до 41 мм, круги от 6,5 до 130 мм, квадраты от 10х10 до 16х16 мм. Продукция обладает высокой прочностью, универсальностью, и применяется, в основном, в строительстве.

  Фигурный прокат — изделия, в которых нагрузка распределяется под углом или наклоном. Ассортимент представлен двутаврами с высотой 100-300 мм и длиной до 12 метров, швеллерами, уголками из стали размером от 20х20 до 140х140 мм, арматурой диаметром от 8 до 25 мм и длиной до 12 метров, а также рельсами. 

  Трубопрокат: профильные, электросварные трубы для водо- и газопроводов. Назначение продукции — прокладка коммуникаций под землёй и внутри здания, строительство, сооружения временных ангаров и конструкций, системы полива и орошения в сельском хозяйстве.

Произведенный на Украине чёрный металлопрокат используется, как внутри страны, так и поставляется на экспорт: его доля составляет более 20% в общем объёме экспортируемой продукции. К сожалению, в этом году Украина практически выбрала квоту товаров по сниженной пошлине, и экспорт будет затруднён высокими ввозными пошлинами.

Потрібні вантажоперевезення по Україні або оренда виробничих приміщень?

 Ми надамо потрібні послуги на високому якісному рівні

Компанія «Стальсервіс» багато років зберігає свої лідируючі позиції на ринку металопродукції. Це можливе завдяки ретельному відстеженню його тенденцій, оновленню асортименту з урахуванням попиту, винятковій якості пропонованої продукції, різнобічному сервісу. Ми постійно розвиваємося, щоб відповідати запитам часу і своїх партнерів. Тому і пропонуємо найбільш актуальні послуги, якими з комфортом можуть скористатися наші клієнти.

Порізка рулонної сталі є дуже затребуваною на ринку, оскільки такий метал служить сировиною для виготовлення багатьох виробів. Саме від правильності виконання цього процесу залежить якість готової продукції. Ми проводимо поздовжню і поперечну порізку сталі на сучасному високотехнологічному обладнанні. При поздовжній порізці виробляються штріпси - металеві смуги, з яких потім виготовляють зварні труби, різні профілі, куточки тощо. Поперечне різання металу дозволяє отримати сталеві листи потрібних розмірів, які потім легко обробляються під певні завдання.

Порезка рулонной стали

Виготовлення фігурних виробів із дроту ми пропонуємо з 2009 року. Саме тоді на підприємстві було встановлене та запущене універсальне згинальне обладнання із програмним керуванням виробництва Франції. Воно і зараз не має аналогів у центрально-східному регіоні України. Завдяки цьому обладнанню ми виготовляємо спиці та деякі інші комплектуючі для монтажу підвісних стель і різних конструкцій із гіпсокартону. Ці вироби мають постійний попит у всіх областях країни, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Автовагова станція орієнтована на зважування та облік автотранспорту, вона дозволяє підприємствам контролювати перевезення вантажів по Україні та за її межами. Ми пропонуємо послуги сучасного апаратного комплексу із програмним керуванням, розрахованим на масу до 60 тонн. Як показує практика, користування автоваговою допомагає значно поліпшити ефективність роботи і знизити втрати при транспортуванні.

Вантажоперевезення по Україні і до країн Європи ми проводимо власними автомобілями різної тоннажності. При цьому надаємо продуману і грамотно організовану систему логістики. Якщо вам потрібно доставити продукцію в будь-яких обсягах і в чітко обумовлені терміни, сміливо звертайтеся до нас. Ми здійснимо вантажоперевезення з Києва або будь-якого іншого міста в потрібну вам точку, гарантуючи збереження та безпеку товару.

Грузоперевозки

Оренда виробничих приміщень - ще одна послуга, яку ми надаємо та яка має постійний попит. Основною перевагою пропонованих площ є їх розташування. Вони знаходяться в зоні із залізничними під'їзними шляхами і відмінною автотранспортної розв'язкою для багатотоннажних автомобілів. А наявність на території підйомних кранів дозволяє швидко і зручно виконати розвантажувальні та навантажувальні роботи.

Наша компанія не зупиняється на досягнутому, постійно й динамічно розвиваючись. Тому ми чуйно реагуємо на запити і побажання наших партнерів, пропонуючи саме ті послуги, які їм необхідні.