ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
26 листопада 2019

Сдам помещение в аренду Днепр, аренда склада

Аренда склада, помещение в аренду в Днепре

Компания ООО НПП «Стальсервис» предоставляет помещение аграрного типа в аренду для производственных нужд.

Если Вас интересует аренда нежилых помещений в Днепре, или вы ищите помещение под производство, то наша компания готова предоставить Вам такую услугу.

Мы предлагаем в аренду нежилое помещение свободного назначения, которое расположено в Шевченковском районе города Днепр (правый берег), по адресу ул. Бориса Кротова 3Л.

Сдаваемое складское помещение аграрного типа имеет площадь 3500 кв.м.

На территории находится собственный парк погрузочно-разгрузочной техники. Помещение свободного назначения расположено в логистически удобном месте для грузового и железнодорожного транспорта. Территория имеет удобную зону подъезда, выгрузки/загрузки вагонов, длиномеров. Есть место для автостоянки многотоннажного транспорта.

На предприятии есть возможность выполнить приём и отгрузку продукции с помощью подъёмного крана, что существенно ускоряет процесс разгрузочно-погрузочных работ.

Территория складского комплекса имеет круглосуточную охрану. На территории также есть собственная система видеонаблюдения и сторожевые собаки.
Заезд и выезд на охраняемую зону производится по пропускам, что исключает попадания на территорию посторонних лиц.

Наша компания, при необходимости, может предоставить услуги взвешивания продукции на автовесовой. Современный аппаратный комплекс, оснащённый программным управлением и рассчитанный для взвешивания массы до 60 тонн.

Вы в поиске помещения в аренду и Вас заинтересовало наше предложение?

Мы поможем Вам это сделать на взаимовыгодных условиях.

Наша компания готова предоставить Вам всю подробную информацию об условиях аренды и найти общее оптимальное решение.

По всем уточняющим вопросам, по поводу аренды складского помещения, обращайтесь по телефону:

+38(050)678-30-03. 

Потрібні вантажоперевезення по Україні або оренда виробничих приміщень?

 Ми надамо потрібні послуги на високому якісному рівні

Компанія «Стальсервіс» багато років зберігає свої лідируючі позиції на ринку металопродукції. Це можливе завдяки ретельному відстеженню його тенденцій, оновленню асортименту з урахуванням попиту, винятковій якості пропонованої продукції, різнобічному сервісу. Ми постійно розвиваємося, щоб відповідати запитам часу і своїх партнерів. Тому і пропонуємо найбільш актуальні послуги, якими з комфортом можуть скористатися наші клієнти.

Порізка рулонної сталі є дуже затребуваною на ринку, оскільки такий метал служить сировиною для виготовлення багатьох виробів. Саме від правильності виконання цього процесу залежить якість готової продукції. Ми проводимо поздовжню і поперечну порізку сталі на сучасному високотехнологічному обладнанні. При поздовжній порізці виробляються штріпси - металеві смуги, з яких потім виготовляють зварні труби, різні профілі, куточки тощо. Поперечне різання металу дозволяє отримати сталеві листи потрібних розмірів, які потім легко обробляються під певні завдання.

Порезка рулонной стали

Виготовлення фігурних виробів із дроту ми пропонуємо з 2009 року. Саме тоді на підприємстві було встановлене та запущене універсальне згинальне обладнання із програмним керуванням виробництва Франції. Воно і зараз не має аналогів у центрально-східному регіоні України. Завдяки цьому обладнанню ми виготовляємо спиці та деякі інші комплектуючі для монтажу підвісних стель і різних конструкцій із гіпсокартону. Ці вироби мають постійний попит у всіх областях країни, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Автовагова станція орієнтована на зважування та облік автотранспорту, вона дозволяє підприємствам контролювати перевезення вантажів по Україні та за її межами. Ми пропонуємо послуги сучасного апаратного комплексу із програмним керуванням, розрахованим на масу до 60 тонн. Як показує практика, користування автоваговою допомагає значно поліпшити ефективність роботи і знизити втрати при транспортуванні.

Вантажоперевезення по Україні і до країн Європи ми проводимо власними автомобілями різної тоннажності. При цьому надаємо продуману і грамотно організовану систему логістики. Якщо вам потрібно доставити продукцію в будь-яких обсягах і в чітко обумовлені терміни, сміливо звертайтеся до нас. Ми здійснимо вантажоперевезення з Києва або будь-якого іншого міста в потрібну вам точку, гарантуючи збереження та безпеку товару.

Грузоперевозки

Оренда виробничих приміщень - ще одна послуга, яку ми надаємо та яка має постійний попит. Основною перевагою пропонованих площ є їх розташування. Вони знаходяться в зоні із залізничними під'їзними шляхами і відмінною автотранспортної розв'язкою для багатотоннажних автомобілів. А наявність на території підйомних кранів дозволяє швидко і зручно виконати розвантажувальні та навантажувальні роботи.

Наша компанія не зупиняється на досягнутому, постійно й динамічно розвиваючись. Тому ми чуйно реагуємо на запити і побажання наших партнерів, пропонуючи саме ті послуги, які їм необхідні.