ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
15 листопада 2018

Які виробляються види профілів для монтажу гіпсокартону

Какие производятся виды профилей для монтажа гипсокартона

Гіпсокартонні конструкції міцно увійшли в інтер'єрну моду як прості та надійні, до того ж вони дають можливість втілити будь-яку дизайнерську ідею. З їх допомогою роблять підвісні стелі, вибудовують стіни і перегородки, зводять арки різної форми. А оскільки гіпсокартон використовують переважно для внутрішніх робіт, то їх можна виконувати цілий рік, незалежно від сезону.

Основою будь-якої такої конструкції є профілі для монтажу гіпсокартону. Саме вони формують жорсткий каркас, на який кріпляться листи. Профілі виготовляються з тонкого, але міцного металу.

Залежно від призначення, виділяють декілька їх різновидів.

  • Несучі, або стієчні профілі CD формують каркас підвісних стель і приймають на себе навантаження гіпсокартонних листів.
  • Направляючи профілі UD використовують для складання за периметром основи підвісних стель, включаючи багаторівневі.
  • Стоєчні профілі CW застосовуються зазвичай для монтажу перегородок і стін, створюючи їх жорстку основу. Їх стандартна глибина становить 50 мм, ширина залежно від товщини стін – 50, 75, 100 мм.
  • Направляючи профілі UW призначені для формування стінових перегородок. Вони мають глибину 40 мм, а ширину – 50, 75 або 100 мм.

Для кріплення і з'єднання різних видів профілів використовуються спеціальні комплектуючі –подовжувачі, затискачі, з'єднувачі, підвіси, спиці типу «гачок» або «петля» тощо.

Підприємство «Стальсервіс» є виробником профілів і комплектуючих для монтажу гіпсокартонних систем. Замовляючи ці матеріали у нас, ви можете бути впевнені в їх якості, вигідних цінах, своєчасності поставок. Зв'яжіться з нашими менеджерами і дізнайтеся про всі переваги співпраці.