ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
15 листопада 2018

Які виробляються види профілів для монтажу гіпсокартону

Какие производятся виды профилей для монтажа гипсокартона

Гіпсокартонні конструкції міцно увійшли в інтер'єрну моду як прості та надійні, до того ж вони дають можливість втілити будь-яку дизайнерську ідею. З їх допомогою роблять підвісні стелі, вибудовують стіни і перегородки, зводять арки різної форми. А оскільки гіпсокартон використовують переважно для внутрішніх робіт, то їх можна виконувати цілий рік, незалежно від сезону.

Основою будь-якої такої конструкції є профілі для монтажу гіпсокартону. Саме вони формують жорсткий каркас, на який кріпляться листи. Профілі виготовляються з тонкого, але міцного металу.

Залежно від призначення, виділяють декілька їх різновидів.

  • Несучі, або стієчні профілі CD формують каркас підвісних стель і приймають на себе навантаження гіпсокартонних листів.
  • Направляючи профілі UD використовують для складання за периметром основи підвісних стель, включаючи багаторівневі.
  • Стоєчні профілі CW застосовуються зазвичай для монтажу перегородок і стін, створюючи їх жорстку основу. Їх стандартна глибина становить 50 мм, ширина залежно від товщини стін – 50, 75, 100 мм.
  • Направляючи профілі UW призначені для формування стінових перегородок. Вони мають глибину 40 мм, а ширину – 50, 75 або 100 мм.

Для кріплення і з'єднання різних видів профілів використовуються спеціальні комплектуючі –подовжувачі, затискачі, з'єднувачі, підвіси, спиці типу «гачок» або «петля» тощо.

Підприємство «Стальсервіс» є виробником профілів і комплектуючих для монтажу гіпсокартонних систем. Замовляючи ці матеріали у нас, ви можете бути впевнені в їх якості, вигідних цінах, своєчасності поставок. Зв'яжіться з нашими менеджерами і дізнайтеся про всі переваги співпраці.