ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
01 листопада 2018

Які бувають види профнастилу?

Які бувають види профнастилу?

Профнастил – сучасний універсальний матеріал, який широко використовується в будівельній сфері. Залежно від призначення, виділяють декілька його різновидів – стіновий, покрівельний та несучий.

Стіновий профнастил маркірується позначенням МП або ПС і має невелику висоту хвилі – від 8 до 20 мм. Завдяки цьому він є найбільш бюджетним варіантом, але його міцність і здатність витримувати погодні або механічні навантаження досить помірна. Тому найчастіше він застосовується для зведення парканів та огорож приватних будинків або громадських будівель – дитячих садочків, шкіл, медичних установ, будівельних майданчиків тощо. Профільований лист цього типу також використовують для облицювання фасадів різних об'єктів – супермаркетів, торговельних центрів, автомийок, СТО. Іноді їм обшивають стіни або стелі всередині цехів та інших промислових споруд.

Покрівельний профнастил, як зрозуміло з назви, застосовується для облаштування покрівлі будь-якої форми і з різним ухилом. Матеріал характеризується підвищеною міцністю та жорсткістю, тому легко витримує снігові та вітрові навантаження, які притаманні нашій кліматичній зоні. До цього типу профільованого листа відноситься марка ПК із висотою ребра 20, 35, 44, 57, 75 мм, а також Н 57 і Н 60.

Несучий профнастил є найбільш надійним та довговічним видом цього матеріалу, здатним виносити серйозні вагові та механічні навантаження. Він, зазвичай, застосовується як незнімна опалубка під бетонну заливку при зведенні фундаментів і міжповерхових перекриттів різних будівель. Також може використовувати як несуча конструкція при будівництва капітальних стін і покрівлі або огорож. Такий профнастил маркірується літерою Н і має високі поздовжні ребра з подвійним перетином висотою 75, 80, 114, 130, 157 мм.

НПП «Стальсервіс» завдяки високотехнологічному обладнанню випускає всі види профнастилу марок МП, ПС, ПК, Н у широкому діапазоні висоти ребра. Якщо ви шукаєте надійного та сумлінного постачальника цього універсального матеріалу, звертайтеся до наших менеджерів. Вони детально проконсультують вас за характеристиками того чи іншого виду профнастилу і допоможуть підібрати оптимальний варіант. А вигідна ціна від виробника стане додатковою перевагою у співпраці з нами.