ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
08 листопада 2018

Як використовується металопрокат у будівництві

Как используется металлопрокат в строительстве

Металопрокат завдяки своїй асортиментній різноманітності є універсальною продукцією, яка використовується мало не в усіх сферах діяльності людини. Але особливо він затребуваний у будівництві – громадському, промисловому, військовому.

Арматура незамінна для зміцнення залізобетонних конструкцій при зведенні об'єктів різного призначення і транспортної інфраструктури – доріг, віадуків, мостів, тунелів тощо.

Двотаврова балка, швелер, куток використовуються найчастіше як основа несучих конструкцій, а також для зміцнення перекриттів.

Круг, квадрат, сталева смуга служать сировиною для виробництва каркасних систем і комплектуючих для швидкоспоруджуваних будівель.

Різні види труб використовуються для прокладання комунікацій – газо- і водопроводів, систем опалення, кондиціонування, вентиляції.

Листова і рулонна сталь потрібні при будівництві багатьох промислових і сільськогосподарських об’єктів – ангарів, складських комплексів, елеваторів, силосних башт, зерносховищ тощо. Плоский прокат також використовується для виробництва значного спектра будматеріалів, наприклад, профнастилу, металочерепиці, покрівельних добірних елементів, профільних систем для гіпсокартону та ін.

А в результаті різання металопрокату виходять заготовки для виготовлення різних деталей або вузлів устаткування та метизної продукції, зокрема, кріплень.

Якщо ви працюєте в будівельній сфері і шукаєте надійних постачальників металопрокату, звертайтеся до фахівців ТОВ НВП «Стальсервіс». Ми пропонуємо солідний асортимент за вигідними цінами виробника. На наших складах завжди є значний обсяг продукції, тому ваше замовлення ви отримаєте в найкоротший термін.