ТОВ НВП «Стальсервіс»
Пошук
ТОВ НВП «Стальсервіс»
Замовити дзвінок
Пошук
15 серпня 2018

Чому для покрівлі обирають металочерепицю

Понад 70 % покупців як покрівельне покриття обирають саме металочерепицю. Така популярність цілком з'ясовна через низку переваг цього будівельного матеріалу. Давайте розглянемо основні з них.

Довговічність. Вона обумовлена особливою будовою металочерепиці. Її основу становить металевий лист, на який зверху і знизу нанесені оцинковка, антикорозійний захист і грунтовка. Крім того, із зовнішнього боку - полімерне покриття, а із внутрішнього - спеціальний лак. Завдяки такій багатошаровій структурі матеріал стійкий до агресивного впливу навколишнього середовища та інших негативних факторів.

Чому для покрівлі обирають металочерепицю

Висока міцність. Вона забезпечується завдяки ребрам жорсткості цього профільованого листа. Тому металочерепиця, виготовлена з металу товщиною 0,4 - 0,5 мм, здатна витримувати всі навантаження, що припадають на покрівлю.

Легкість. Квадратний метр матеріалу важить всього 4-5 кг, через це не чинить серйозного тиску на несучі конструкції. Це дозволяє заощадити при купівлі будматеріалів, яких потрібна менша кількість. Крім того, при монтажі немає необхідності в спеціальній техніці, щоб підняти металочерепицю на дах, що також здешевлює вартість робіт.

Швидкість і простота монтажу. Цей процес при дотриманні інструкцій і техніки безпеки під силу навіть людині, яка не має особливого досвіду в проведенні будівельних робіт. А можливість замовити листи потрібної довжини дозволяє настелити дахове покриття ще швидше.

Екологічність. Металочерепиця є безпечним матеріалом, що не несе ніякої загрози здоров'ю людини.

Широка кольорова гамма. Це дозволяє вибрати відтінок, що найбільш відповідає смакам власника і підходить під загальне архітектурне рішення, у якому виконано будівлю.

Добірні елементи. Як правило, виробники металочерепиці пропонують і повний набір супутніх комплектуючих у тому ж кольорі - покрівельні коники, водостічні жолоби, капельники, снігозатримувачі та ін.

Доступна ціна. Металочерепиця в порівнянні з іншими покрівельними покриттями має ідеальне поєднання ціни та якості, з урахуванням всіх перерахованих вище переваг.